Vissza a kereséshez

B STUDIO SRL

AktívÁFA-regisztrált

B STUDIO SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are ca activitate principală intermedierea în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16906095 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #8191CAEN 4614 #301

Általános információk

NévB STUDIO SRL
CUI16906095
CégjegyzékszámJ2004003210354
CímŞAGULUI, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód4614
Engedélyezett CAEN-kódok46144669
Bejegyzés dátuma03/11/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CAREGGIO EMANUELEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

706 E RON

vs 480 E RON

≈ 140 E €

Profit net (2025)

394 E RON

vs 85,6 E RON

≈ 78,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

529 E RON

vs 244 E RON

≈ 105 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
706 223
≈ 140 E €
394 174
≈ 78,2 E €
1
2024
480 399
≈ 96,6 E €
85 550
≈ 17,2 E €
1
2023
288 005
≈ 58,2 E €
91 633
≈ 18,5 E €
1
2022
225 324
≈ 45,7 E €
21 282
≈ 4,32 E €
1
2021
205 290
≈ 41,7 E €
59 647
≈ 12,1 E €
1
2020
145 316
≈ 30 E €
-15 213
≈ -3,15 E €
1
2019
316 602
≈ 66,7 E €
141 371
≈ 29,8 E €
1
2018
429 895
≈ 92,4 E €
234 222
≈ 50,3 E €
1
2017
184 588
≈ 40,4 E €
16 748
≈ 3,67 E €
1
2016
152 260
≈ 33,9 E €
7537
≈ 1,68 E €
1
2015
22 623
≈ 5,09 E €
-115 363
≈ -26 E €
1
2014
17 578
≈ 3,95 E €
-8236
≈ -1,85 E €
1
2013
220 960
≈ 50 E €
73 898
≈ 16,7 E €
—
2012
0
≈ 0 €
-10 355
≈ -2,32 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

55,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

74,6%

Likviditási mutató

3,73

Eszközforgási sebesség

0,98

Árbevétel / alkalmazott

706 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2017-08-22—
2013-01-152016-11-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2004-11-082012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma B STUDIO SRL după CUI?

Cauți CUI 16906095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru B STUDIO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru B STUDIO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea B STUDIO SRL, CUI 16906095, nr. Reg. Com. J2004003210354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are B STUDIO SRL în 2025?

B STUDIO SRL (CUI 16906095) a avut o marjă de profit net de 55,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).