Vissza a kereséshez

GASTRO-LINE SRL

Aktív

GASTRO-LINE SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 169.324 lei și a înregistrat un profit net de 40.709 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16865912 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #19235CAEN 6820 #8231

Általános információk

NévGASTRO-LINE SRL
CUI16865912
CégjegyzékszámJ35/3007/2004
CímREPUBLICII, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok49417712
Bejegyzés dátuma20/10/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PUŞCAŞ CLAUDIAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169 E RON

vs 175 E RON

≈ 33,6 E €

Profit net (2025)

40,7 E RON

vs -12,1 E RON

≈ 8,08 E €

Capitaluri proprii (2025)

612 E RON

vs 571 E RON

≈ 121 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
169 324
≈ 33,6 E €
40 709
≈ 8,08 E €
2
2024
175 123
≈ 35,2 E €
-12 112
≈ -2,43 E €
2
2023
205 825
≈ 41,6 E €
48 528
≈ 9,81 E €
2
2022
189 400
≈ 38,4 E €
127 401
≈ 25,8 E €
1
2021
188 824
≈ 38,4 E €
89 235
≈ 18,1 E €
1
2020
175 329
≈ 36,2 E €
-24 525
≈ -5,07 E €
1
2019
199 583
≈ 42,1 E €
112 949
≈ 23,8 E €
1
2018
211 686
≈ 45,5 E €
107 263
≈ 23 E €
1
2017
191 641
≈ 42 E €
71 380
≈ 15,6 E €
1
2016
172 750
≈ 38,5 E €
64 567
≈ 14,4 E €
1
2015
202 193
≈ 45,5 E €
83 699
≈ 18,8 E €
1
2014
188 022
≈ 42,3 E €
33 417
≈ 7,52 E €
1
2013
257 308
≈ 58,2 E €
93 027
≈ 21,1 E €
1
2012
204 256
≈ 45,8 E €
77 860
≈ 17,5 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

24%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

6,7%

Likviditási mutató

2,39

Eszközforgási sebesség

0,21

Árbevétel / alkalmazott

84,7 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-10-262016-11-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GASTRO-LINE SRL după CUI?

Cauți CUI 16865912. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GASTRO-LINE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GASTRO-LINE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GASTRO-LINE SRL, CUI 16865912, nr. Reg. Com. J35/3007/2004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GASTRO-LINE SRL în 2025?

GASTRO-LINE SRL (CUI 16865912) a avut o marjă de profit net de 24% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).