Vissza a kereséshez

OPTI-CLAR SRL

AktívÁFA-regisztrált

OPTI-CLAR SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Arad. Activitatea principală este fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1675480 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Arad #2199CAEN 3250 #166

Általános információk

NévOPTI-CLAR SRL
CUI1675480
CégjegyzékszámJ1992000263028
CímCLOŞCA, 2, Municipiul Arad, Arad
Fő CAEN-kód3250
Engedélyezett CAEN-kódok2670325033134774477886999529
Bejegyzés dátuma29/01/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CRAINIC ALEXANDRAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,81 M RON

vs 1,81 M RON

≈ 359 E €

Profit net (2025)

262 E RON

vs 143 E RON

≈ 52,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

473 E RON

vs 544 E RON

≈ 93,9 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 811 099
≈ 359 E €
262 481
≈ 52,1 E €
6
2024
1 806 321
≈ 363 E €
142 819
≈ 28,7 E €
8
2023
1 713 986
≈ 347 E €
182 176
≈ 36,8 E €
7
2022
1 684 971
≈ 342 E €
115 743
≈ 23,5 E €
6
2021
1 707 518
≈ 347 E €
291 760
≈ 59,3 E €
6
2020
950 776
≈ 197 E €
16 277
≈ 3,37 E €
5
2019
760 573
≈ 160 E €
4381
≈ 923 €
3
2018
588 624
≈ 126 E €
71 815
≈ 15,4 E €
2
2017
444 631
≈ 97,3 E €
32 363
≈ 7,08 E €
2
2016
309 059
≈ 68,8 E €
27 919
≈ 6,22 E €
2
2015
251 059
≈ 56,5 E €
8350
≈ 1,88 E €
2
2014
234 931
≈ 52,9 E €
529
≈ 119 €
2
2013
218 432
≈ 49,4 E €
-16 039
≈ -3,63 E €
2
2012
182 189
≈ 40,9 E €
273
≈ 61,3 €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

14,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

55,5%

Likviditási mutató

0,6

Eszközforgási sebesség

1,53

Árbevétel / alkalmazott

302 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2015-02-01—
1993-09-012013-04-03Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma OPTI-CLAR SRL după CUI?

Cauți CUI 1675480. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OPTI-CLAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OPTI-CLAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OPTI-CLAR SRL, CUI 1675480, nr. Reg. Com. J1992000263028, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OPTI-CLAR SRL în 2025?

OPTI-CLAR SRL (CUI 1675480) a avut o marjă de profit net de 14,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).