Vissza a kereséshez

SENTINEL MANAGEMENT SRL

AktívÁFA-regisztrált

SENTINEL MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16667591 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #28671CAEN 6311 #203

Általános információk

NévSENTINEL MANAGEMENT SRL
CUI16667591
CégjegyzékszámJ40/12879/2004
CímStr. BARAJUL ARGEŞ, 41A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód6311
Engedélyezett CAEN-kódok63116820
Bejegyzés dátuma10/08/2004
AdóhatóságAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SLAVE COSMINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,15 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 229 E €

Profit net (2025)

653 E RON

vs 1,12 M RON

≈ 130 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,78 M RON

vs 1,13 M RON

≈ 353 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 153 445
≈ 229 E €
653 350
≈ 130 E €
1
2024
1 189 233
≈ 239 E €
1 121 784
≈ 226 E €
1
2023
827 166
≈ 167 E €
492 339
≈ 99,5 E €
1
2022
964 818
≈ 196 E €
613 721
≈ 124 E €
1
2021
700 001
≈ 142 E €
518 746
≈ 105 E €
2
2020
655 198
≈ 135 E €
566 295
≈ 117 E €
2
2019
661 180
≈ 139 E €
439 703
≈ 92,7 E €
2
2018
746 043
≈ 160 E €
577 721
≈ 124 E €
2
2017
367 029
≈ 80,3 E €
237 210
≈ 51,9 E €
1
2016
265 828
≈ 59,2 E €
153 376
≈ 34,2 E €
1
2015
358 880
≈ 80,7 E €
72 316
≈ 16,3 E €
1
2014
245 204
≈ 55,2 E €
55 113
≈ 12,4 E €
1
2013
239 284
≈ 54,1 E €
85 502
≈ 19,3 E €
1
2012
209 266
≈ 47 E €
23 328
≈ 5,24 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

56,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

36,7%

Likviditási mutató

0,43

Eszközforgási sebesség

0,31

Árbevétel / alkalmazott

1,15 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-08-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENTINEL MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 16667591. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENTINEL MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENTINEL MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENTINEL MANAGEMENT SRL, CUI 16667591, nr. Reg. Com. J40/12879/2004, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENTINEL MANAGEMENT SRL în 2025?

SENTINEL MANAGEMENT SRL (CUI 16667591) a avut o marjă de profit net de 56,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).