Vissza a kereséshez

EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L. este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Valea Lupului, județul Iași. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.655.691 lei și un profit net de 1.555.289 lei cu 12 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16638588 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Iași #7757CAEN 7320 #219

Általános információk

NévEASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L.
CUI16638588
CégjegyzékszámJ2018000591224
CímNicolae Tonitza, 4, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi
Fő CAEN-kód7810
Bejegyzés dátuma09/03/2018
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
JIJIE DUMITRU TUDORadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

28,7 M RON

vs 5,11 M RON

≈ 5,69 M €

Profit net (2025)

83,7 E RON

vs 1,56 M RON

≈ 16,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

1 M RON

vs 2,47 M RON

≈ 199 E €

Angajați (2025)

21
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
28 655 461
≈ 5,69 M €
83 715
≈ 16,6 E €
21
2024
5 107 590
≈ 1,03 M €
1 555 289
≈ 313 E €
12
2023
5 875 403
≈ 1,19 M €
1 086 730
≈ 220 E €
12
2022
7 810 437
≈ 1,58 M €
1 433 131
≈ 291 E €
7
2021
5 037 108
≈ 1,02 M €
437 497
≈ 88,9 E €
7
2020
4 062 122
≈ 840 E €
245 986
≈ 50,9 E €
14
2019
6 065 877
≈ 1,28 M €
470 678
≈ 99,2 E €
13
2018
2 508 049
≈ 539 E €
18 290
≈ 3,93 E €
14
2017
490 245
≈ 107 E €
18 933
≈ 4,14 E €
2
2016
1 102 514
≈ 246 E €
933
≈ 208 €
2
2015
3 839 909
≈ 864 E €
727 031
≈ 164 E €
12
2014
670 848
≈ 151 E €
285 711
≈ 64,3 E €
2
2013
412 521
≈ 93,4 E €
116 083
≈ 26,3 E €
7
2012
368 694
≈ 82,7 E €
62 290
≈ 14 E €
7

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

15,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

8,3%

Likviditási mutató

16,17

Eszközforgási sebesség

0,01

Árbevétel / alkalmazott

25 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-08-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 16638588. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L., CUI 16638588, nr. Reg. Com. J2018000591224, sediu Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L. în 2025?

EASTERN MARKETING INSIGHTS S.R.L. (CUI 16638588) a avut o marjă de profit net de 15,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).