Vissza a kereséshez

BAVAMAR SRL

Aktív

BAVAMAR SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în satul Vulturu, județul Vrancea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 218.112 lei și un profit net de 48.712 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16601155 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vrancea #3980CAEN 4711 #19868

Általános információk

NévBAVAMAR SRL
CUI16601155
CégjegyzékszámJ2004000521390
CímLibertății, 20, Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea
Fő CAEN-kód4711
Engedélyezett CAEN-kódok461746184619471147124778
Bejegyzés dátuma14/07/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

218 E RON

vs 207 E RON

≈ 43,3 E €

Profit net (2025)

48,7 E RON

vs 40,1 E RON

≈ 9,67 E €

Capitaluri proprii (2025)

75,5 E RON

vs 56,8 E RON

≈ 15 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
218 112
≈ 43,3 E €
48 712
≈ 9,67 E €
0
2024
207 100
≈ 41,6 E €
40 140
≈ 8,07 E €
—
2023
179 244
≈ 36,2 E €
32 610
≈ 6,59 E €
—
2022
159 469
≈ 32,3 E €
14 860
≈ 3,01 E €
0
2021
135 470
≈ 27,5 E €
14 014
≈ 2,85 E €
0
2020
125 598
≈ 26 E €
29 987
≈ 6,2 E €
—
2019
102 010
≈ 21,5 E €
9144
≈ 1,93 E €
0
2018
116 258
≈ 25 E €
-161
≈ -34,6 €
1
2017
125 161
≈ 27,4 E €
-9165
≈ -2,01 E €
1
2016
140 000
≈ 31,2 E €
-4157
≈ -926 €
1
2015
135 884
≈ 30,6 E €
-14 094
≈ -3,17 E €
2
2014
127 225
≈ 28,6 E €
-15 028
≈ -3,38 E €
—
2013
147 956
≈ 33,5 E €
-21 400
≈ -4,84 E €
—
2012
140 041
≈ 31,4 E €
-13 682
≈ -3,07 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

22,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

64,5%

Likviditási mutató

5,38

Eszközforgási sebesség

2,36

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-09-012017-01-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BAVAMAR SRL după CUI?

Cauți CUI 16601155. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BAVAMAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BAVAMAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BAVAMAR SRL, CUI 16601155, nr. Reg. Com. J2004000521390, sediu Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BAVAMAR SRL în 2025?

BAVAMAR SRL (CUI 16601155) a avut o marjă de profit net de 22,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).