Vissza a kereséshez

MATCH BALL SRL

Aktív

MATCH BALL SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7311 și cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 275.069 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16553384 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #15990CAEN 7311 #5213

Általános információk

NévMATCH BALL SRL
CUI16553384
CégjegyzékszámJ2004001866359
CímMARTIR REMUS TĂSALĂ, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7311
Engedélyezett CAEN-kódok46196039621063107311
Bejegyzés dátuma28/06/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NISTOR ZSOLTadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 E RON

vs 275 E RON

≈ 49,5 E €

Profit net (2025)

106 E RON

vs 187 E RON

≈ 21,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

106 E RON

vs 417 E RON

≈ 21,1 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249 339
≈ 49,5 E €
106 057
≈ 21,1 E €
1
2024
275 069
≈ 55,3 E €
186 712
≈ 37,5 E €
1
2023
230 490
≈ 46,6 E €
134 245
≈ 27,1 E €
1
2022
198 710
≈ 40,3 E €
90 376
≈ 18,3 E €
1
2021
249 893
≈ 50,8 E €
107 886
≈ 21,9 E €
0
2020
156 727
≈ 32,4 E €
72 886
≈ 15,1 E €
—
2019
169 670
≈ 35,8 E €
93 271
≈ 19,7 E €
1
2018
169 300
≈ 36,4 E €
83 958
≈ 18 E €
1
2017
145 201
≈ 31,8 E €
84 683
≈ 18,5 E €
1
2016
155 398
≈ 34,6 E €
135 245
≈ 30,1 E €
1
2015
116 317
≈ 26,2 E €
104 442
≈ 23,5 E €
—
2014
105 104
≈ 23,6 E €
90 518
≈ 20,4 E €
—
2013
118 585
≈ 26,8 E €
95 168
≈ 21,5 E €
—
2012
45 743
≈ 10,3 E €
25 543
≈ 5,73 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

42,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

4,53

Eszközforgási sebesség

1,83

Árbevétel / alkalmazott

249 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-06-292011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MATCH BALL SRL după CUI?

Cauți CUI 16553384. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MATCH BALL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MATCH BALL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MATCH BALL SRL, CUI 16553384, nr. Reg. Com. J2004001866359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MATCH BALL SRL în 2025?

MATCH BALL SRL (CUI 16553384) a avut o marjă de profit net de 42,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).