Vissza a kereséshez

NICO CRIS SRL

AktívÁFA-regisztrált

NICO CRIS SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Orbeasca de Jos, județul Teleorman. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 16.921.769 lei și un profit net de 533.385 lei cu 18 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16536685 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Teleorman #93CAEN 0111 #282

Általános információk

NévNICO CRIS SRL
CUI16536685
CégjegyzékszámJ2004000280347
CímALEXANDRIEI, 251D, Sat Orbeasca de Jos, Comuna Orbeasca, Teleorman
Fő CAEN-kód111
Bejegyzés dátuma16/06/2004
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Teleorman
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DICU RODICAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

16,9 M RON

vs 10,8 M RON

≈ 3,36 M €

Profit net (2025)

533 E RON

vs 362 E RON

≈ 106 E €

Capitaluri proprii (2025)

14,3 M RON

vs 13,7 M RON

≈ 2,83 M €

Angajați (2025)

18
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
16 921 769
≈ 3,36 M €
533 385
≈ 106 E €
18
2024
10 775 291
≈ 2,17 M €
361 727
≈ 72,7 E €
21
2023
25 362 437
≈ 5,13 M €
1 535 154
≈ 310 E €
22
2022
24 690 695
≈ 5,01 M €
4 085 476
≈ 828 E €
21
2021
20 652 245
≈ 4,2 M €
2 915 660
≈ 593 E €
19
2020
13 273 183
≈ 2,74 M €
1 185 716
≈ 245 E €
20
2019
10 288 679
≈ 2,17 M €
1 461 413
≈ 308 E €
19
2018
6 823 775
≈ 1,47 M €
541 385
≈ 116 E €
19
2017
12 340 190
≈ 2,7 M €
2 374 682
≈ 520 E €
14
2016
9 407 582
≈ 2,09 M €
1 388 042
≈ 309 E €
10
2015
5 477 904
≈ 1,23 M €
383 681
≈ 86,3 E €
10
2014
6 326 948
≈ 1,42 M €
431 473
≈ 97,1 E €
10
2013
6 018 166
≈ 1,36 M €
172 600
≈ 39,1 E €
7
2012
5 552 211
≈ 1,25 M €
726 356
≈ 163 E €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

3,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

3,7%

Likviditási mutató

1,48

Eszközforgási sebesség

0,7

Árbevétel / alkalmazott

940 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NICO CRIS SRL după CUI?

Cauți CUI 16536685. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NICO CRIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NICO CRIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NICO CRIS SRL, CUI 16536685, nr. Reg. Com. J2004000280347, sediu Sat Orbeasca de Jos, Comuna Orbeasca, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NICO CRIS SRL în 2025?

NICO CRIS SRL (CUI 16536685) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).