Vissza a kereséshez

OREMA MANAGEMENT SRL

Aktív

OREMA MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16467755 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #8311CAEN 8559 #5315

Általános információk

NévOREMA MANAGEMENT SRL
CUI16467755
CégjegyzékszámJ2004000843207
CímStr. DOROBANTILOR, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód8559
Engedélyezett CAEN-kódok702074997810855285598569
Bejegyzés dátuma28/05/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ISTRATE SIMONAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

53,7 E RON

vs 50 E RON

≈ 10,7 E €

Profit net (2025)

13,7 E RON

vs 6,03 E RON

≈ 2,71 E €

Capitaluri proprii (2025)

258 E RON

vs 247 E RON

≈ 51,3 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
53 700
≈ 10,7 E €
13 677
≈ 2,71 E €
0
2024
50 000
≈ 10,1 E €
6026
≈ 1,21 E €
0
2023
87 425
≈ 17,7 E €
-13 372
≈ -2,7 E €
1
2022
34 700
≈ 7,04 E €
4784
≈ 970 €
—
2021
74 600
≈ 15,2 E €
34 999
≈ 7,11 E €
—
2020
56 600
≈ 11,7 E €
33 288
≈ 6,88 E €
—
2019
61 100
≈ 12,9 E €
25 666
≈ 5,41 E €
0
2018
60 950
≈ 13,1 E €
22 669
≈ 4,87 E €
—
2017
33 650
≈ 7,37 E €
800
≈ 175 €
—
2016
24 300
≈ 5,41 E €
-8159
≈ -1,82 E €
—
2015
45 400
≈ 10,2 E €
10 701
≈ 2,41 E €
0
2014
344 858
≈ 77,6 E €
60 493
≈ 13,6 E €
1
2013
163 450
≈ 37 E €
11 962
≈ 2,71 E €
1
2012
121 300
≈ 27,2 E €
71 042
≈ 15,9 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

25,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

5,3%

Likviditási mutató

—

Eszközforgási sebesség

0,21

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma OREMA MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 16467755. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OREMA MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OREMA MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OREMA MANAGEMENT SRL, CUI 16467755, nr. Reg. Com. J2004000843207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OREMA MANAGEMENT SRL în 2025?

OREMA MANAGEMENT SRL (CUI 16467755) a avut o marjă de profit net de 25,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).