Vissza a kereséshez

MIX CON CONSTRUCT SRL

Aktív

MIX CON CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 311.531 lei și profitul net a fost de 157.147 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16421405 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #3942CAEN 4120 #11679

Általános információk

NévMIX CON CONSTRUCT SRL
CUI16421405
CégjegyzékszámJ2004000748201
CímStr. Titu Maiorescu, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4100
Engedélyezett CAEN-kódok410043234333433443414391
Bejegyzés dátuma13/05/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

312 E RON

vs 297 E RON

≈ 61,8 E €

Profit net (2025)

157 E RON

vs 75 E RON

≈ 31,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

175 E RON

vs 76,2 E RON

≈ 34,8 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
311 531
≈ 61,8 E €
157 147
≈ 31,2 E €
2
2024
297 052
≈ 59,7 E €
75 017
≈ 15,1 E €
3
2023
147 223
≈ 29,8 E €
68 140
≈ 13,8 E €
1
2022
64 133
≈ 13 E €
-2288
≈ -464 €
1
2021
97 500
≈ 19,8 E €
25 389
≈ 5,16 E €
—
2020
163 241
≈ 33,7 E €
19 922
≈ 4,12 E €
2
2019
3600
≈ 759 €
-29 283
≈ -6,17 E €
—
2018
23 410
≈ 5,03 E €
-45 270
≈ -9,73 E €
—
2017
201 747
≈ 44,2 E €
110 274
≈ 24,1 E €
—
2016
210 718
≈ 46,9 E €
107 654
≈ 24 E €
3
2015
205 539
≈ 46,2 E €
107 215
≈ 24,1 E €
0
2014
59 343
≈ 13,4 E €
52 617
≈ 11,8 E €
—
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2012
0
≈ 0 €
-1764
≈ -396 €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

50,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

89,6%

Likviditási mutató

27,07

Eszközforgási sebesség

1,72

Árbevétel / alkalmazott

156 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MIX CON CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 16421405. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MIX CON CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MIX CON CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MIX CON CONSTRUCT SRL, CUI 16421405, nr. Reg. Com. J2004000748201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MIX CON CONSTRUCT SRL în 2025?

MIX CON CONSTRUCT SRL (CUI 16421405) a avut o marjă de profit net de 50,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).