Vissza a kereséshez

FAN RAI SRL

AktívÁFA-regisztrált

FAN RAI SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în Comuna Limanu, Constanța. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 965.107 lei și un profit net de -60.771 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16337259 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Constanța #5882CAEN 5611 #1960

Általános információk

NévFAN RAI SRL
CUI16337259
CégjegyzékszámJ2004006063139
CímStr. MATEI CORVIN, 5, Comuna Limanu, Constanţa
Fő CAEN-kód5611
Engedélyezett CAEN-kódok107147245611561256215630
Bejegyzés dátuma15/04/2004
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
RAIU ȘTEFANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

965 E RON

vs 873 E RON

≈ 192 E €

Profit net (2025)

-60,8 E RON

vs 274 E RON

≈ -12,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

148 E RON

vs 451 E RON

≈ 29,5 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
965 107
≈ 192 E €
-60 771
≈ -12,1 E €
6
2024
873 285
≈ 176 E €
274 364
≈ 55,2 E €
6
2023
817 977
≈ 165 E €
113 024
≈ 22,8 E €
5
2022
2 148 453
≈ 436 E €
110 608
≈ 22,4 E €
7
2021
1 708 681
≈ 347 E €
354 247
≈ 72 E €
4
2020
1 628 170
≈ 337 E €
311 681
≈ 64,4 E €
4
2019
1 783 938
≈ 376 E €
271 782
≈ 57,3 E €
4
2018
1 339 372
≈ 288 E €
85 386
≈ 18,3 E €
4
2017
985 910
≈ 216 E €
6437
≈ 1,41 E €
4
2016
852 316
≈ 190 E €
18 858
≈ 4,2 E €
4
2015
929 590
≈ 209 E €
75 459
≈ 17 E €
4
2014
107 431
≈ 24,2 E €
-17 563
≈ -3,95 E €
5
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-6,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-40,9%

Likviditási mutató

2,24

Eszközforgási sebesség

4,72

Árbevétel / alkalmazott

161 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2014-05-13—
2004-04-192010-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAN RAI SRL după CUI?

Cauți CUI 16337259. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAN RAI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAN RAI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FAN RAI SRL, CUI 16337259, nr. Reg. Com. J2004006063139, sediu Comuna Limanu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAN RAI SRL în 2025?

FAN RAI SRL (CUI 16337259) a avut o marjă de profit net de -6,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).