Vissza a kereséshez

MARKY-SARA SRL

AktívÁFA-regisztrált

MARKY-SARA SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Orașul Cehu Silvaniei, Sălaj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.683.388 lei și un profit net de 10.744 lei cu 10 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16256430 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #214CAEN 4711 #841

Általános információk

NévMARKY-SARA SRL
CUI16256430
CégjegyzékszámJ2004000191315
CímStr. CRISAN, 23/A, Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma18/03/2004
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Cehu-Silvaniei
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PETER KAROLA SARAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,68 M RON

vs 6,11 M RON

≈ 1,72 M €

Profit net (2025)

10,7 E RON

vs 11,2 E RON

≈ 2,13 E €

Capitaluri proprii (2025)

97,4 E RON

vs 86,7 E RON

≈ 19,3 E €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 683 388
≈ 1,72 M €
10 744
≈ 2,13 E €
10
2024
6 113 640
≈ 1,23 M €
11 211
≈ 2,25 E €
15
2023
8 165 360
≈ 1,65 M €
6488
≈ 1,31 E €
15
2022
7 721 425
≈ 1,57 M €
12 145
≈ 2,46 E €
14
2021
2 268 285
≈ 461 E €
886
≈ 180 €
7
2020
2 719 033
≈ 562 E €
1504
≈ 311 €
10
2019
2 571 884
≈ 542 E €
3083
≈ 650 €
10
2018
664 571
≈ 143 E €
1025
≈ 220 €
9
2017
664 571
≈ 145 E €
1025
≈ 224 €
9
2016
809 811
≈ 180 E €
782
≈ 174 €
8
2015
809 811
≈ 182 E €
782
≈ 176 €
6
2014
995 387
≈ 224 E €
-142
≈ -31,9 €
6
2013
855 713
≈ 194 E €
1761
≈ 399 €
4
2012
620 180
≈ 139 E €
1787
≈ 401 €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

0,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

11%

Likviditási mutató

1

Eszközforgási sebesség

15,48

Árbevétel / alkalmazott

868 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARKY-SARA SRL după CUI?

Cauți CUI 16256430. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARKY-SARA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARKY-SARA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARKY-SARA SRL, CUI 16256430, nr. Reg. Com. J2004000191315, sediu Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARKY-SARA SRL în 2025?

MARKY-SARA SRL (CUI 16256430) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).