Vissza a kereséshez

PASO DOBLE SRL

AktívÁFA-regisztrált

PASO DOBLE SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4321 pentru lucrări de instalații electrice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 16052839 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #4002CAEN 4321 #4297

Általános információk

NévPASO DOBLE SRL
CUI16052839
CégjegyzékszámJ20/68/2004
CímStr. MIHAI VITEAZU, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód1610
Engedélyezett CAEN-kódok43216820
Bejegyzés dátuma13/01/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

305 E RON

vs 309 E RON

≈ 60,5 E €

Profit net (2025)

153 E RON

vs 133 E RON

≈ 30,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

379 E RON

vs 329 E RON

≈ 75,3 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
304 909
≈ 60,5 E €
153 332
≈ 30,4 E €
1
2024
309 493
≈ 62,2 E €
133 331
≈ 26,8 E €
2
2023
264 706
≈ 53,5 E €
112 559
≈ 22,8 E €
1
2022
292 778
≈ 59,4 E €
101 759
≈ 20,6 E €
2
2021
248 347
≈ 50,5 E €
61 810
≈ 12,6 E €
3
2020
161 706
≈ 33,4 E €
-22 429
≈ -4,64 E €
3
2019
202 931
≈ 42,8 E €
22 765
≈ 4,8 E €
3
2018
208 792
≈ 44,9 E €
71 552
≈ 15,4 E €
3
2017
175 421
≈ 38,4 E €
41 653
≈ 9,12 E €
3
2016
215 322
≈ 47,9 E €
115 101
≈ 25,6 E €
3
2015
267 034
≈ 60,1 E €
45 200
≈ 10,2 E €
3
2014
151 928
≈ 34,2 E €
37 750
≈ 8,49 E €
3
2013
153 626
≈ 34,8 E €
16 190
≈ 3,66 E €
3
2012
196 475
≈ 44,1 E €
11 713
≈ 2,63 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

50,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

40,4%

Likviditási mutató

8,04

Eszközforgási sebesség

0,76

Árbevétel / alkalmazott

305 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-01-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PASO DOBLE SRL după CUI?

Cauți CUI 16052839. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PASO DOBLE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PASO DOBLE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PASO DOBLE SRL, CUI 16052839, nr. Reg. Com. J20/68/2004, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PASO DOBLE SRL în 2025?

PASO DOBLE SRL (CUI 16052839) a avut o marjă de profit net de 50,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).