Vissza a kereséshez

PANDELE SRL

AktívÁFA-regisztrált

PANDELE SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Cumpăna, județul Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.291.223 lei și un profit net de 1.259.683 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15613640 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Constanța #2429CAEN 0111 #1883

Általános információk

NévPANDELE SRL
CUI15613640
CégjegyzékszámJ2003002228137
CímSos. CONSTANTEI, 189, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa
Fő CAEN-kód111
Bejegyzés dátuma22/07/2003
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,21 M RON

vs 3,29 M RON

≈ 636 E €

Profit net (2025)

798 E RON

vs 1,26 M RON

≈ 158 E €

Capitaluri proprii (2025)

4,63 M RON

vs 3,95 M RON

≈ 920 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 205 212
≈ 636 E €
798 447
≈ 158 E €
6
2024
3 291 223
≈ 662 E €
1 259 683
≈ 253 E €
6
2023
3 478 746
≈ 703 E €
-1 032 473
≈ -209 E €
6
2022
4 343 092
≈ 881 E €
2 594 727
≈ 526 E €
5
2021
3 739 604
≈ 760 E €
2 672 333
≈ 543 E €
4
2020
11 261
≈ 2,33 E €
-1 185 911
≈ -245 E €
8
2019
2 169 652
≈ 457 E €
530 640
≈ 112 E €
10
2018
2 637 061
≈ 567 E €
1 265 999
≈ 272 E €
0
2017
3 142 848
≈ 688 E €
486 523
≈ 107 E €
9
2016
3 570 514
≈ 795 E €
585 265
≈ 130 E €
9
2015
2 940 953
≈ 662 E €
602 942
≈ 136 E €
7
2014
2 092 731
≈ 471 E €
308 211
≈ 69,3 E €
7
2013
2 159 074
≈ 489 E €
1980
≈ 448 €
6
2012
1 952 640
≈ 438 E €
256 956
≈ 57,7 E €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

24,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

17,2%

Likviditási mutató

0,65

Eszközforgási sebesség

0,47

Árbevétel / alkalmazott

534 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2003-07-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANDELE SRL după CUI?

Cauți CUI 15613640. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANDELE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANDELE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANDELE SRL, CUI 15613640, nr. Reg. Com. J2003002228137, sediu Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANDELE SRL în 2025?

PANDELE SRL (CUI 15613640) a avut o marjă de profit net de 24,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).