Vissza a kereséshez

UROLOGICA-TIM SRL

Aktív

UROLOGICA-TIM SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.005.866 lei și un profit net de 355.790 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15610791 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #2935CAEN 8622 #628

Általános információk

NévUROLOGICA-TIM SRL
CUI15610791
CégjegyzékszámJ2003001670351
CímANA LUGOJANA, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód8622
Engedélyezett CAEN-kódok823085598610862286968699
Bejegyzés dátuma22/07/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ŢIGĂRAN DANadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,01 M RON

vs 2,3 M RON

≈ 597 E €

Profit net (2025)

356 E RON

vs 170 E RON

≈ 70,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,12 M RON

vs 891 E RON

≈ 222 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 005 866
≈ 597 E €
355 790
≈ 70,6 E €
4
2024
2 303 553
≈ 463 E €
170 333
≈ 34,2 E €
3
2023
2 633 257
≈ 532 E €
584 581
≈ 118 E €
3
2022
2 851 773
≈ 578 E €
709 504
≈ 144 E €
4
2021
2 820 323
≈ 573 E €
946 106
≈ 192 E €
5
2020
2 502 442
≈ 517 E €
867 513
≈ 179 E €
5
2019
2 078 340
≈ 438 E €
651 880
≈ 137 E €
6
2018
2 117 103
≈ 455 E €
824 516
≈ 177 E €
6
2017
1 559 801
≈ 341 E €
502 011
≈ 110 E €
7
2016
1 265 964
≈ 282 E €
392 437
≈ 87,4 E €
6
2015
1 052 160
≈ 237 E €
384 889
≈ 86,6 E €
5
2014
755 746
≈ 170 E €
96 442
≈ 21,7 E €
4
2013
706 533
≈ 160 E €
209 826
≈ 47,5 E €
10
2012
846 717
≈ 190 E €
166 335
≈ 37,3 E €
9

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

11,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

31,8%

Likviditási mutató

0,32

Eszközforgási sebesség

1,12

Árbevétel / alkalmazott

751 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma UROLOGICA-TIM SRL după CUI?

Cauți CUI 15610791. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UROLOGICA-TIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UROLOGICA-TIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UROLOGICA-TIM SRL, CUI 15610791, nr. Reg. Com. J2003001670351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UROLOGICA-TIM SRL în 2025?

UROLOGICA-TIM SRL (CUI 15610791) a avut o marjă de profit net de 11,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).