Vissza a kereséshez

HIDROCONSTRUCTIA SA

Reorganizare judiciarăÁFA-regisztrált

HIDROCONSTRUCTIA SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 270.460.681 lei și numărul angajaților a fost de 336.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1556820 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: București #480CAEN 4291 #2

Általános információk

NévHIDROCONSTRUCTIA SA
CUI1556820
CégjegyzékszámJ1991001726404
CímCalea DOROBANTILOR, 103-105, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód4291
Bejegyzés dátuma12/04/1991
AdóhatóságAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BEZERGHIANU NICULAIreprezentant al persoanei juridice
OPREA CORNELIA MARIANAreprezentant al persoanei juridice
ROMENERGO SRLadministrator special
INFINEXA RESTRUCTURING SPRLadministrator judiciar

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Reorganizare judiciară

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

270 M RON

vs 256 M RON

≈ 53,7 M €

Profit net (2025)

26,8 M RON

vs 32,1 M RON

≈ 5,31 M €

Capitaluri proprii (2025)

-287 M RON

vs -314 M RON

≈ -57 M €

Angajați (2025)

336
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
270 460 681
≈ 53,7 M €
26 771 446
≈ 5,31 M €
336
2024
255 685 225
≈ 51,4 M €
32 143 739
≈ 6,46 M €
426
2023
228 737 920
≈ 46,2 M €
-219 592 596
≈ -44,4 M €
764
2022
247 997 058
≈ 50,3 M €
-266 941 336
≈ -54,1 M €
1217
2021
372 484 401
≈ 75,7 M €
-217 956 575
≈ -44,3 M €
1691
2020
520 544 579
≈ 108 M €
-29 858 365
≈ -6,17 M €
1758
2019
406 691 949
≈ 85,7 M €
-59 189 282
≈ -12,5 M €
1607
2018
313 562 158
≈ 67,4 M €
3 480 432
≈ 748 E €
1511
2017
309 191 036
≈ 67,7 M €
4 456 009
≈ 975 E €
1758
2016
405 159 171
≈ 90,2 M €
6 305 604
≈ 1,4 M €
2206
2015
763 561 009
≈ 172 M €
6 158 066
≈ 1,39 M €
2750
2014
516 756 687
≈ 116 M €
-152 849 539
≈ -34,4 M €
3229
2013
599 709 378
≈ 136 M €
8 677 998
≈ 1,96 M €
3465
2012
623 555 725
≈ 140 M €
18 438 989
≈ 4,14 M €
5478

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

9,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0,17

Eszközforgási sebesség

0,72

Árbevétel / alkalmazott

805 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIDROCONSTRUCTIA SA după CUI?

Cauți CUI 1556820. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIDROCONSTRUCTIA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIDROCONSTRUCTIA SA?

Datele de facturare sunt denumirea HIDROCONSTRUCTIA SA, CUI 1556820, nr. Reg. Com. J1991001726404, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIDROCONSTRUCTIA SA în 2025?

HIDROCONSTRUCTIA SA (CUI 1556820) a avut o marjă de profit net de 9,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).