Vissza a kereséshez

MG PAINTING SYSTEMS SRL

AktívÁFA-regisztrált

MG PAINTING SYSTEMS SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Reșița. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.468.068 lei și un profit net de 227.038 lei cu 7 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15510199 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Caraș-Severin #617CAEN 7112 #1494

Általános információk

NévMG PAINTING SYSTEMS SRL
CUI15510199
CégjegyzékszámJ2003001424358
CímDr. Roșu Cornel, 12, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Fő CAEN-kód7112
Bejegyzés dátuma12/06/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,92 M RON

vs 2,47 M RON

≈ 381 E €

Profit net (2025)

33,4 E RON

vs 227 E RON

≈ 6,63 E €

Capitaluri proprii (2025)

362 E RON

vs 328 E RON

≈ 71,8 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 918 939
≈ 381 E €
33 419
≈ 6,63 E €
6
2024
2 468 068
≈ 496 E €
227 038
≈ 45,6 E €
7
2023
2 334 670
≈ 472 E €
-150 040
≈ -30,3 E €
8
2022
4 121 111
≈ 836 E €
119 773
≈ 24,3 E €
8
2021
1 270 191
≈ 258 E €
206 642
≈ 42 E €
8
2020
1 698 770
≈ 351 E €
267 583
≈ 55,3 E €
7
2019
1 249 977
≈ 263 E €
11 737
≈ 2,47 E €
6
2018
1 531 145
≈ 329 E €
52 068
≈ 11,2 E €
4
2017
1 119 245
≈ 245 E €
49 977
≈ 10,9 E €
4
2016
1 433 680
≈ 319 E €
61 013
≈ 13,6 E €
5
2015
2 323 903
≈ 523 E €
181 217
≈ 40,8 E €
4
2014
1 203 658
≈ 271 E €
-153 845
≈ -34,6 E €
5
2013
1 735 194
≈ 393 E €
-131 748
≈ -29,8 E €
6
2012
1 722 941
≈ 387 E €
992
≈ 223 €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

9,2%

Likviditási mutató

1,12

Eszközforgási sebesség

0,93

Árbevétel / alkalmazott

320 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2003-06-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MG PAINTING SYSTEMS SRL după CUI?

Cauți CUI 15510199. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MG PAINTING SYSTEMS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MG PAINTING SYSTEMS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MG PAINTING SYSTEMS SRL, CUI 15510199, nr. Reg. Com. J2003001424358, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MG PAINTING SYSTEMS SRL în 2025?

MG PAINTING SYSTEMS SRL (CUI 15510199) a avut o marjă de profit net de 1,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).