Vissza a kereséshez

M & G CONSTRUCT SRL

Aktív

CUI: 15410068 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #14566CAEN 2370 #302

Általános információk

NévM & G CONSTRUCT SRL
CUI15410068
CégjegyzékszámJ35/1053/2003
CímStr. LIVEZILOR, 18, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód2370
Engedélyezett CAEN-kódok2051237026662670
Bejegyzés dátuma06/05/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

292 E RON

vs 227 E RON

≈ 57,9 E €

Profit net (2025)

30,8 E RON

vs 4,37 E RON

≈ 6,12 E €

Capitaluri proprii (2025)

31,1 E RON

vs 17,8 E RON

≈ 6,17 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
291 500
≈ 57,9 E €
30 847
≈ 6,12 E €
2
2024
226 600
≈ 45,6 E €
4369
≈ 878 €
2
2023
292 350
≈ 59,1 E €
3667
≈ 741 €
4
2022
246 050
≈ 49,9 E €
739
≈ 150 €
5
2021
291 600
≈ 59,3 E €
8816
≈ 1,79 E €
5
2020
299 280
≈ 61,9 E €
25 867
≈ 5,35 E €
5
2019
277 000
≈ 58,4 E €
6640
≈ 1,4 E €
—
2018
256 500
≈ 55,1 E €
65 782
≈ 14,1 E €
4
2017
208 876
≈ 45,7 E €
36 631
≈ 8,02 E €
4
2016
152 375
≈ 33,9 E €
-8728
≈ -1,94 E €
4
2015
190 760
≈ 42,9 E €
23 079
≈ 5,19 E €
4
2014
163 150
≈ 36,7 E €
39 582
≈ 8,91 E €
4
2013
159 600
≈ 36,1 E €
48 323
≈ 10,9 E €
3
2012
144 000
≈ 32,3 E €
38 420
≈ 8,62 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

10,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,2%

Likviditási mutató

1,17

Eszközforgási sebesség

1,64

Árbevétel / alkalmazott

146 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma M & G CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 15410068. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M & G CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M & G CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M & G CONSTRUCT SRL, CUI 15410068, nr. Reg. Com. J35/1053/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M & G CONSTRUCT SRL în 2025?

M & G CONSTRUCT SRL (CUI 15410068) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).