Vissza a kereséshez

CON-E-CONS SRL

Aktív

CON-E-CONS SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 281.070 lei și un profit net de 91.765 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15404368 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #14925CAEN 6920 #5096

Általános információk

NévCON-E-CONS SRL
CUI15404368
CégjegyzékszámJ2003001018357
CímB-dul CETATII, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6920
Engedélyezett CAEN-kódok631069207020749982108299
Bejegyzés dátuma24/04/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PETRENCI RADUadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

281 E RON

vs 256 E RON

≈ 55,8 E €

Profit net (2025)

91,8 E RON

vs 39,8 E RON

≈ 18,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

255 E RON

vs 254 E RON

≈ 50,6 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
281 070
≈ 55,8 E €
91 765
≈ 18,2 E €
2
2024
255 520
≈ 51,4 E €
39 838
≈ 8,01 E €
2
2023
260 487
≈ 52,7 E €
62 672
≈ 12,7 E €
3
2022
277 847
≈ 56,3 E €
111 830
≈ 22,7 E €
2
2021
299 746
≈ 60,9 E €
147 886
≈ 30,1 E €
2
2020
263 701
≈ 54,5 E €
122 442
≈ 25,3 E €
2
2019
246 695
≈ 52 E €
85 211
≈ 18 E €
3
2018
233 032
≈ 50,1 E €
71 419
≈ 15,3 E €
3
2017
206 011
≈ 45,1 E €
55 146
≈ 12,1 E €
2
2016
186 830
≈ 41,6 E €
49 923
≈ 11,1 E €
2
2015
198 463
≈ 44,6 E €
31 482
≈ 7,08 E €
2
2014
184 554
≈ 41,5 E €
43 191
≈ 9,72 E €
1
2013
184 240
≈ 41,7 E €
3046
≈ 689 €
1
2012
158 395
≈ 35,5 E €
35 862
≈ 8,05 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

32,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

36%

Likviditási mutató

17,88

Eszközforgási sebesség

1,04

Árbevétel / alkalmazott

141 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CON-E-CONS SRL după CUI?

Cauți CUI 15404368. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CON-E-CONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CON-E-CONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CON-E-CONS SRL, CUI 15404368, nr. Reg. Com. J2003001018357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CON-E-CONS SRL în 2025?

CON-E-CONS SRL (CUI 15404368) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).