Vissza a kereséshez

ARMAN GRUP SRL

Aktív

ARMAN GRUP SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 227.861 lei și un profit net de -4156 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15350209 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #16697CAEN 7499 #699

Általános információk

NévARMAN GRUP SRL
CUI15350209
CégjegyzékszámJ2003000858358
CímStr. ZURICH, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7499
Engedélyezett CAEN-kódok5147526174908299
Bejegyzés dátuma07/04/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

231 E RON

vs 228 E RON

≈ 45,8 E €

Profit net (2025)

-4 E RON

vs -4,16 E RON

≈ -794 €

Capitaluri proprii (2025)

78,2 E RON

vs 82,2 E RON

≈ 15,5 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
230 888
≈ 45,8 E €
-4002
≈ -794 €
1
2024
227 861
≈ 45,8 E €
-4156
≈ -835 €
2
2023
128 739
≈ 26 E €
-42 748
≈ -8,64 E €
2
2022
87 856
≈ 17,8 E €
11 488
≈ 2,33 E €
2
2021
166 578
≈ 33,9 E €
85 888
≈ 17,5 E €
1
2020
200 472
≈ 41,4 E €
129 200
≈ 26,7 E €
1
2019
173 859
≈ 36,6 E €
63 230
≈ 13,3 E €
2
2018
172 920
≈ 37,2 E €
12 113
≈ 2,6 E €
3
2017
149 360
≈ 32,7 E €
45 920
≈ 10,1 E €
2
2016
192 692
≈ 42,9 E €
45 182
≈ 10,1 E €
2
2015
219 783
≈ 49,4 E €
22 699
≈ 5,11 E €
2
2014
219 520
≈ 49,4 E €
134 368
≈ 30,2 E €
2
2013
180 111
≈ 40,8 E €
95 254
≈ 21,6 E €
2
2012
167 036
≈ 37,5 E €
48 050
≈ 10,8 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-1,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-5,1%

Likviditási mutató

0,17

Eszközforgási sebesség

1,02

Árbevétel / alkalmazott

231 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2003-04-082013-04-05Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARMAN GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 15350209. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARMAN GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARMAN GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARMAN GRUP SRL, CUI 15350209, nr. Reg. Com. J2003000858358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARMAN GRUP SRL în 2025?

ARMAN GRUP SRL (CUI 15350209) a avut o marjă de profit net de -1,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).