GLM INDUSTRY SRL
GLM INDUSTRY SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea articolelor de feronerie conform codului CAEN 2562.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 15286130 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Timiș #6567CAEN 2562 #329
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,01 M RON
≈ 200 E €
Profit net (2025)
545 E RON
≈ 108 E €
Capitaluri proprii (2025)
500 E RON
≈ 99,3 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 005 250 ≈ 200 E € | 544 597 ≈ 108 E € | 4 |
| 2024 | 1 005 250 ≈ 202 E € | 544 597 ≈ 109 E € | 4 |
| 2023 | 569 111 ≈ 115 E € | 243 718 ≈ 49,3 E € | 3 |
| 2022 | 671 258 ≈ 136 E € | 355 999 ≈ 72,2 E € | 3 |
| 2021 | 705 479 ≈ 143 E € | 260 610 ≈ 53 E € | 3 |
| 2020 | 823 242 ≈ 170 E € | 496 411 ≈ 103 E € | 3 |
| 2019 | 761 498 ≈ 160 E € | 286 000 ≈ 60,3 E € | 3 |
| 2018 | 813 948 ≈ 175 E € | 414 688 ≈ 89,1 E € | 3 |
| 2017 | 897 528 ≈ 196 E € | 464 710 ≈ 102 E € | 3 |
| 2016 | 1 182 090 ≈ 263 E € | 586 193 ≈ 131 E € | 2 |
| 2015 | 1 552 212 ≈ 349 E € | 938 312 ≈ 211 E € | 4 |
| 2014 | 1 730 027 ≈ 389 E € | 1 008 586 ≈ 227 E € | 4 |
| 2013 | 1 282 261 ≈ 290 E € | 642 593 ≈ 145 E € | 4 |
| 2012 | 782 604 ≈ 176 E € | 314 655 ≈ 70,6 E € | 4 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
54,2%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
108,9%
Likviditási mutató
0,47
Eszközforgási sebesség
0,84
Árbevétel / alkalmazott
251 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- SORENTO SRL
Közös ügyvezető: GRECU ELENA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2003-03-14 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GLM INDUSTRY SRL după CUI?
Cauți CUI 15286130. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GLM INDUSTRY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GLM INDUSTRY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GLM INDUSTRY SRL, CUI 15286130, nr. Reg. Com. J2003000615359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GLM INDUSTRY SRL în 2025?
GLM INDUSTRY SRL (CUI 15286130) a avut o marjă de profit net de 54,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).