Vissza a kereséshez

ODOVITIS SRL

AktívÁFA-regisztrált

ODOVITIS SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în sat Jariştea, județul Vrancea. Activitatea principală este cultivarea strugurilor, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.554.964 lei și un profit net de 707.632 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15248536 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vrancea #603CAEN 0121 #42

Általános információk

NévODOVITIS SRL
CUI15248536
CégjegyzékszámJ2003000142398
CímPOIANA PĂRULUI, 72, Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea
Fő CAEN-kód121
Bejegyzés dátuma26/02/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PORUMB CĂTĂLINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,41 M RON

vs 4,55 M RON

≈ 677 E €

Profit net (2025)

500 E RON

vs 708 E RON

≈ 99,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,44 M RON

vs 3,11 M RON

≈ 683 E €

Angajați (2025)

18
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 408 541
≈ 677 E €
499 542
≈ 99,1 E €
18
2024
4 554 964
≈ 916 E €
707 632
≈ 142 E €
19
2023
4 395 233
≈ 889 E €
530 561
≈ 107 E €
22
2022
4 075 551
≈ 826 E €
1 468 073
≈ 298 E €
20
2021
3 681 136
≈ 748 E €
639 403
≈ 130 E €
17
2020
3 032 534
≈ 627 E €
1 259 032
≈ 260 E €
18
2019
3 006 303
≈ 634 E €
947 794
≈ 200 E €
23
2018
3 323 239
≈ 714 E €
1 306 366
≈ 281 E €
23
2017
3 066 814
≈ 671 E €
303 645
≈ 66,5 E €
22
2016
2 292 826
≈ 511 E €
317 998
≈ 70,8 E €
29
2015
2 182 902
≈ 491 E €
138 352
≈ 31,1 E €
29
2014
1 992 409
≈ 448 E €
477 151
≈ 107 E €
34
2013
2 600 036
≈ 588 E €
532 918
≈ 121 E €
21
2012
2 298 848
≈ 516 E €
259 352
≈ 58,2 E €
22

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

14,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

14,5%

Likviditási mutató

1,08

Eszközforgási sebesség

0,46

Árbevétel / alkalmazott

189 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2003-02-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ODOVITIS SRL după CUI?

Cauți CUI 15248536. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ODOVITIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ODOVITIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ODOVITIS SRL, CUI 15248536, nr. Reg. Com. J2003000142398, sediu Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ODOVITIS SRL în 2025?

ODOVITIS SRL (CUI 15248536) a avut o marjă de profit net de 14,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).