Vissza a kereséshez

2 BRUNO SRL

AktívÁFA-regisztrált

2 BRUNO SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.470.419 lei și un profit net de 405.218 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15165473 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #1476CAEN 6220 #314

Általános információk

Név2 BRUNO SRL
CUI15165473
CégjegyzékszámJ2003000083202
CímStr. PROGRESULUI, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód6220
Engedélyezett CAEN-kódok4690494152246220711280099510
Bejegyzés dátuma29/01/2003
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MODI BRUNO-GEORGEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,47 M RON

vs 826 E RON

≈ 292 E €

Profit net (2025)

405 E RON

vs 9 E RON

≈ 80,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

405 E RON

vs 432 E RON

≈ 80,5 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 470 419
≈ 292 E €
405 218
≈ 80,4 E €
6
2024
826 085
≈ 166 E €
9003
≈ 1,81 E €
5
2023
681 331
≈ 138 E €
28 808
≈ 5,82 E €
5
2022
510 731
≈ 104 E €
-23 700
≈ -4,81 E €
4
2021
866 399
≈ 176 E €
178 643
≈ 36,3 E €
3
2020
758 137
≈ 157 E €
52 287
≈ 10,8 E €
3
2019
1 332 924
≈ 281 E €
187 894
≈ 39,6 E €
2
2018
686 503
≈ 148 E €
138 297
≈ 29,7 E €
2
2017
447 537
≈ 98 E €
19 668
≈ 4,31 E €
3
2016
318 369
≈ 70,9 E €
711
≈ 158 €
3
2015
246 429
≈ 55,4 E €
627
≈ 141 €
3
2014
306 436
≈ 68,9 E €
554
≈ 125 €
3
2013
388 098
≈ 87,8 E €
2842
≈ 643 €
3
2012
454 356
≈ 102 E €
1196
≈ 268 €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

27,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,79

Eszközforgási sebesség

1,61

Árbevétel / alkalmazott

245 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2003-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma 2 BRUNO SRL după CUI?

Cauți CUI 15165473. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru 2 BRUNO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru 2 BRUNO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea 2 BRUNO SRL, CUI 15165473, nr. Reg. Com. J2003000083202, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are 2 BRUNO SRL în 2025?

2 BRUNO SRL (CUI 15165473) a avut o marjă de profit net de 27,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).