Vissza a kereséshez

MEDICALI'S SRL

AktívÁFA-regisztrált

MEDICALI'S SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 561.569 lei și un profit net de 318.359 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 15091708 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #9383CAEN 8622 #3390

Általános információk

NévMEDICALI'S SRL
CUI15091708
CégjegyzékszámJ2002002086352
CímCERNĂUŢI, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód8622
Engedélyezett CAEN-kódok7210862186228699871087208730
Bejegyzés dátuma13/12/2002
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

562 E RON

vs 520 E RON

≈ 111 E €

Profit net (2025)

318 E RON

vs 175 E RON

≈ 63,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

406 E RON

vs 262 E RON

≈ 80,5 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
561 569
≈ 111 E €
318 359
≈ 63,2 E €
1
2024
520 231
≈ 105 E €
174 822
≈ 35,1 E €
1
2023
689 047
≈ 139 E €
392 715
≈ 79,4 E €
1
2022
398 683
≈ 80,8 E €
100 736
≈ 20,4 E €
1
2021
401 486
≈ 81,6 E €
70 690
≈ 14,4 E €
1
2020
340 900
≈ 70,5 E €
73 116
≈ 15,1 E €
1
2019
340 855
≈ 71,8 E €
922 019
≈ 194 E €
1
2018
279 009
≈ 60 E €
-29 141
≈ -6,26 E €
2
2017
281 956
≈ 61,7 E €
19 685
≈ 4,31 E €
2
2016
251 845
≈ 56,1 E €
-3976
≈ -885 €
1
2015
523 278
≈ 118 E €
-797 212
≈ -179 E €
13
2014
477 892
≈ 108 E €
183 647
≈ 41,3 E €
16
2013
414 210
≈ 93,7 E €
99 998
≈ 22,6 E €
15
2012
309 008
≈ 69,3 E €
68 613
≈ 15,4 E €
16

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

56,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

78,5%

Likviditási mutató

3,49

Eszközforgási sebesség

1

Árbevétel / alkalmazott

562 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2024-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDICALI'S SRL după CUI?

Cauți CUI 15091708. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDICALI'S SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDICALI'S SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDICALI'S SRL, CUI 15091708, nr. Reg. Com. J2002002086352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDICALI'S SRL în 2025?

MEDICALI'S SRL (CUI 15091708) a avut o marjă de profit net de 56,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).