Vissza a kereséshez

LIAMED SRL

Aktív

LIAMED SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 537.328 lei și un profit net de 65.438 lei cu 5 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14938929 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2754CAEN 8621 #1162

Általános információk

NévLIAMED SRL
CUI14938929
CégjegyzékszámJ2002000786201
CímCalea ZARANDULUI, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód8622
Engedélyezett CAEN-kódok862186228699
Bejegyzés dátuma11/10/2002
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ȚIȚIU IULIANAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

537 E RON

vs 511 E RON

≈ 107 E €

Profit net (2025)

65,4 E RON

vs 54 E RON

≈ 13 E €

Capitaluri proprii (2025)

201 E RON

vs 291 E RON

≈ 39,8 E €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
537 328
≈ 107 E €
65 438
≈ 13 E €
5
2024
510 506
≈ 103 E €
53 974
≈ 10,8 E €
5
2023
449 661
≈ 90,9 E €
38 966
≈ 7,88 E €
7
2022
563 289
≈ 114 E €
128 443
≈ 26 E €
0
2021
626 840
≈ 127 E €
58 623
≈ 11,9 E €
10
2020
591 540
≈ 122 E €
20 777
≈ 4,3 E €
10
2019
491 040
≈ 103 E €
17
≈ 3,58 €
9
2018
503 414
≈ 108 E €
914
≈ 196 €
11
2017
514 720
≈ 113 E €
24 878
≈ 5,45 E €
0
2016
462 572
≈ 103 E €
14 777
≈ 3,29 E €
12
2015
441 842
≈ 99,4 E €
29 510
≈ 6,64 E €
13
2014
434 158
≈ 97,7 E €
501
≈ 113 €
11
2013
476 502
≈ 108 E €
538
≈ 122 €
12
2012
466 480
≈ 105 E €
6479
≈ 1,45 E €
13

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

12,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

32,6%

Likviditási mutató

3,53

Eszközforgási sebesség

2,28

Árbevétel / alkalmazott

107 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 14938929. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LIAMED SRL, CUI 14938929, nr. Reg. Com. J2002000786201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIAMED SRL în 2025?

LIAMED SRL (CUI 14938929) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).