Vissza a kereséshez

AVISALT 2002 SRL

AktívÁFA-regisztrált

AVISALT 2002 SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Comuna Valea Râmnicului, județul Buzău. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14878150 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Buzău #1761CAEN 4621 #822

Általános információk

NévAVISALT 2002 SRL
CUI14878150
CégjegyzékszámJ2002000483104
CímSat Valea Râmnicului, Comuna Valea Râmnicului, Buzău
Fő CAEN-kód4621
Engedélyezett CAEN-kódok462146234690477647914792
Bejegyzés dátuma12/09/2002
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală R. Sărat
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VOICU MONICAadministrator
BĂTRÎNU MIHAIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,54 M RON

vs 1,56 M RON

≈ 305 E €

Profit net (2025)

233 E RON

vs 122 E RON

≈ 46,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

234 E RON

vs 123 E RON

≈ 46,4 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 535 378
≈ 305 E €
232 912
≈ 46,2 E €
1
2024
1 560 052
≈ 314 E €
122 487
≈ 24,6 E €
2
2023
1 172 885
≈ 237 E €
116 831
≈ 23,6 E €
2
2022
1 134 728
≈ 230 E €
60 372
≈ 12,2 E €
2
2021
1 239 495
≈ 252 E €
90 701
≈ 18,4 E €
3
2020
1 691 344
≈ 350 E €
226 400
≈ 46,8 E €
3
2019
1 208 624
≈ 255 E €
93 493
≈ 19,7 E €
2
2018
959 929
≈ 206 E €
108 380
≈ 23,3 E €
2
2017
951 349
≈ 208 E €
148 923
≈ 32,6 E €
2
2016
872 045
≈ 194 E €
150 405
≈ 33,5 E €
2
2015
1 095 376
≈ 246 E €
172 918
≈ 38,9 E €
2
2014
974 504
≈ 219 E €
117 457
≈ 26,4 E €
2
2013
986 262
≈ 223 E €
43 790
≈ 9,91 E €
2
2012
505 467
≈ 113 E €
494
≈ 111 €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

15,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,7%

Likviditási mutató

10,29

Eszközforgási sebesség

5,93

Árbevétel / alkalmazott

1,54 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2002-09-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AVISALT 2002 SRL după CUI?

Cauți CUI 14878150. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AVISALT 2002 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AVISALT 2002 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AVISALT 2002 SRL, CUI 14878150, nr. Reg. Com. J2002000483104, sediu Sat Valea Râmnicului, Comuna Valea Râmnicului, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AVISALT 2002 SRL în 2025?

AVISALT 2002 SRL (CUI 14878150) a avut o marjă de profit net de 15,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).