Vissza a kereséshez

PANS-INJECT SRL

Aktív

PANS-INJECT SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 9602 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 390.008 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14739225 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #11953CAEN 9602 #413

Általános információk

NévPANS-INJECT SRL
CUI14739225
CégjegyzékszámJ35/1012/2002
CímNEDELCU ZUGRAV, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód9602
Engedélyezett CAEN-kódok4645477551318219869096029604
Bejegyzés dátuma08/07/2002
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ZAHARIA COSTELadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

390 E RON

vs 229 E RON

≈ 77,4 E €

Profit net (2025)

204 E RON

vs 86,5 E RON

≈ 40,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

204 E RON

vs 266 E RON

≈ 40,5 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
390 008
≈ 77,4 E €
203 737
≈ 40,4 E €
1
2024
229 120
≈ 46,1 E €
86 546
≈ 17,4 E €
1
2023
264 656
≈ 53,5 E €
105 695
≈ 21,4 E €
1
2022
266 350
≈ 54 E €
120 105
≈ 24,4 E €
1
2021
236 888
≈ 48,1 E €
115 645
≈ 23,5 E €
1
2020
204 703
≈ 42,3 E €
90 849
≈ 18,8 E €
1
2019
208 124
≈ 43,9 E €
78 663
≈ 16,6 E €
1
2018
216 285
≈ 46,5 E €
51 088
≈ 11 E €
1
2017
169 291
≈ 37,1 E €
-30 497
≈ -6,68 E €
—
2016
214 009
≈ 47,7 E €
54 697
≈ 12,2 E €
—
2015
82 719
≈ 18,6 E €
41 782
≈ 9,4 E €
—
2014
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2013
0
≈ 0 €
-5922
≈ -1,34 E €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

52,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

0,37

Eszközforgási sebesség

0,45

Árbevétel / alkalmazott

390 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2022-02-212022-04-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2002-07-092010-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANS-INJECT SRL după CUI?

Cauți CUI 14739225. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANS-INJECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANS-INJECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANS-INJECT SRL, CUI 14739225, nr. Reg. Com. J35/1012/2002, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANS-INJECT SRL în 2025?

PANS-INJECT SRL (CUI 14739225) a avut o marjă de profit net de 52,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).