Vissza a kereséshez

PANSELUTA SRL

AktívÁFA-regisztrált

PANSELUTA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 290.337 lei și un profit net de 206.493 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1465640 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vâlcea #3991CAEN 6820 #6083

Általános információk

NévPANSELUTA SRL
CUI1465640
CégjegyzékszámJ38/736/1991
Cím Calea lui Traian, Complex Nord, 156-158, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma16/07/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

290 E RON

vs 271 E RON

≈ 57,6 E €

Profit net (2025)

206 E RON

vs 196 E RON

≈ 41 E €

Capitaluri proprii (2025)

684 E RON

vs 673 E RON

≈ 136 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
290 337
≈ 57,6 E €
206 493
≈ 41 E €
1
2024
271 396
≈ 54,6 E €
195 931
≈ 39,4 E €
1
2023
262 820
≈ 53,1 E €
193 705
≈ 39,2 E €
1
2022
261 431
≈ 53 E €
222 467
≈ 45,1 E €
1
2021
252 093
≈ 51,2 E €
215 328
≈ 43,8 E €
—
2020
223 215
≈ 46,1 E €
188 188
≈ 38,9 E €
—
2019
251 684
≈ 53 E €
212 622
≈ 44,8 E €
—
2018
216 948
≈ 46,6 E €
144 645
≈ 31,1 E €
—
2017
179 323
≈ 39,3 E €
101 921
≈ 22,3 E €
—
2016
130 909
≈ 29,2 E €
92 088
≈ 20,5 E €
0
2015
128 179
≈ 28,8 E €
68 629
≈ 15,4 E €
1
2014
118 338
≈ 26,6 E €
36 157
≈ 8,14 E €
2
2013
89 392
≈ 20,2 E €
-16 512
≈ -3,74 E €
1
2012
105 584
≈ 23,7 E €
22 575
≈ 5,07 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

71,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

30,2%

Likviditási mutató

76,6

Eszközforgási sebesség

0,3

Árbevétel / alkalmazott

290 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANSELUTA SRL după CUI?

Cauți CUI 1465640. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANSELUTA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANSELUTA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANSELUTA SRL, CUI 1465640, nr. Reg. Com. J38/736/1991, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANSELUTA SRL în 2025?

PANSELUTA SRL (CUI 1465640) a avut o marjă de profit net de 71,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).