Vissza a kereséshez

RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Deva. Activitatea principală este fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14504571 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Hunedoara #545CAEN 1394 #6

Általános információk

NévRERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.
CUI14504571
CégjegyzékszámJ2002000212205
CímStr. SANTUHALM, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód1394
Bejegyzés dátuma08/03/2002
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,55 M RON

vs 4,04 M RON

≈ 904 E €

Profit net (2025)

448 E RON

vs 1,21 M RON

≈ 88,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,15 M RON

vs 3,71 M RON

≈ 626 E €

Angajați (2025)

34
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 553 911
≈ 904 E €
447 769
≈ 88,9 E €
34
2024
4 041 176
≈ 812 E €
1 212 599
≈ 244 E €
23
2023
2 448 274
≈ 495 E €
943 758
≈ 191 E €
6
2022
3 769 789
≈ 764 E €
1 422 413
≈ 288 E €
12
2020
1 496 532
≈ 309 E €
869 795
≈ 180 E €
5
2019
1 674 634
≈ 353 E €
998 116
≈ 210 E €
8
2018
1 328 168
≈ 285 E €
782 946
≈ 168 E €
5
2017
154 932
≈ 33,9 E €
40 901
≈ 8,95 E €
1
2016
98 019
≈ 21,8 E €
19 911
≈ 4,43 E €
0
2015
145 603
≈ 32,8 E €
52 107
≈ 11,7 E €
0
2014
94 353
≈ 21,2 E €
-24 896
≈ -5,6 E €
0
2013
6339
≈ 1,43 E €
-33 997
≈ -7,69 E €
—
2012
22 271
≈ 5 E €
-43 594
≈ -9,78 E €
—
2021Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

9,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

14,2%

Likviditási mutató

1,54

Eszközforgási sebesség

0,95

Árbevétel / alkalmazott

134 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2002-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 14504571. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L., CUI 14504571, nr. Reg. Com. J2002000212205, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. în 2025?

RERAT HELVETIA COMPANY S.R.L. (CUI 14504571) a avut o marjă de profit net de 9,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).