Vissza a kereséshez

CONDORUL SRL

AktívÁFA-regisztrált

CONDORUL SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Focșani. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 532.252 lei și un profit net de 281.662 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1445490 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vrancea #2301CAEN 4711 #11674

Általános információk

NévCONDORUL SRL
CUI1445490
CégjegyzékszámJ1991000401391
CímFund. ALEXANDRU SAHIA, 1, Municipiul Focşani, Vrancea
Fő CAEN-kód4711
Engedélyezett CAEN-kódok56306820
Bejegyzés dátuma16/05/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,07 M RON

vs 500 E RON

≈ 212 E €

Profit net (2025)

282 E RON

vs -79,5 E RON

≈ 55,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

301 E RON

vs 19,3 E RON

≈ 59,7 E €

Angajați (2025)

4
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 066 912
≈ 212 E €
281 662
≈ 55,9 E €
4
2024
500 091
≈ 101 E €
-79 543
≈ -16 E €
4
2023
886 095
≈ 179 E €
-22 975
≈ -4,64 E €
9
2022
4 373 004
≈ 887 E €
5462
≈ 1,11 E €
11
2021
3 129 265
≈ 636 E €
160 220
≈ 32,6 E €
12
2020
2 139 204
≈ 442 E €
-153 597
≈ -31,8 E €
14
2019
2 567 012
≈ 541 E €
60 541
≈ 12,8 E €
—
2018
2 542 643
≈ 546 E €
395 822
≈ 85,1 E €
8
2017
466 053
≈ 102 E €
10 889
≈ 2,38 E €
9
2016
386 503
≈ 86,1 E €
-152 094
≈ -33,9 E €
9
2015
1 177 346
≈ 265 E €
2134
≈ 480 €
13
2014
1 356 030
≈ 305 E €
320
≈ 72 €
11
2013
1 366 305
≈ 309 E €
4002
≈ 906 €
15
2012
1 638 603
≈ 368 E €
19 955
≈ 4,48 E €
15

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

52,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

93,6%

Likviditási mutató

3,07

Eszközforgási sebesség

1,33

Árbevétel / alkalmazott

133 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONDORUL SRL după CUI?

Cauți CUI 1445490. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONDORUL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONDORUL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONDORUL SRL, CUI 1445490, nr. Reg. Com. J1991000401391, sediu Municipiul Focşani, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONDORUL SRL în 2025?

CONDORUL SRL (CUI 1445490) a avut o marjă de profit net de 52,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).