Vissza a kereséshez

C.E.F.A. CONT SRL

AktívÁFA-regisztrált

C.E.F.A. CONT SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 664.712 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14410124 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #10229CAEN 6920 #1876

Általános információk

NévC.E.F.A. CONT SRL
CUI14410124
CégjegyzékszámJ2002000082356
CímStr. SILISTRA, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6920
Engedélyezett CAEN-kódok622068206920702074128559
Bejegyzés dátuma24/01/2002
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BOBIŢAN NICOLAEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

489 E RON

vs 665 E RON

≈ 97,1 E €

Profit net (2025)

332 E RON

vs 513 E RON

≈ 65,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

337 E RON

vs 513 E RON

≈ 66,9 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
489 044
≈ 97,1 E €
331 924
≈ 65,9 E €
1
2024
664 712
≈ 134 E €
513 192
≈ 103 E €
1
2023
613 273
≈ 124 E €
491 336
≈ 99,3 E €
0
2022
608 262
≈ 123 E €
502 727
≈ 102 E €
1
2021
466 364
≈ 94,8 E €
407 350
≈ 82,8 E €
1
2020
470 896
≈ 97,4 E €
372 993
≈ 77,1 E €
1
2019
508 614
≈ 107 E €
406 656
≈ 85,7 E €
1
2018
326 851
≈ 70,2 E €
238 446
≈ 51,2 E €
1
2017
360 692
≈ 79 E €
273 343
≈ 59,8 E €
1
2016
213 713
≈ 47,6 E €
139 723
≈ 31,1 E €
1
2015
136 441
≈ 30,7 E €
73 226
≈ 16,5 E €
1
2014
137 543
≈ 30,9 E €
62 484
≈ 14,1 E €
1
2013
138 752
≈ 31,4 E €
73 100
≈ 16,5 E €
1
2012
159 717
≈ 35,8 E €
95 715
≈ 21,5 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

67,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

98,5%

Likviditási mutató

2,79

Eszközforgási sebesség

1,02

Árbevétel / alkalmazott

489 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2002-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma C.E.F.A. CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 14410124. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C.E.F.A. CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C.E.F.A. CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C.E.F.A. CONT SRL, CUI 14410124, nr. Reg. Com. J2002000082356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C.E.F.A. CONT SRL în 2025?

C.E.F.A. CONT SRL (CUI 14410124) a avut o marjă de profit net de 67,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).