Vissza a kereséshez

ITA SA

AktívÁFA-regisztrált

ITA SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Focșani, Vrancea. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1438476 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vrancea #4935CAEN 6820 #9027

Általános információk

NévITA SA
CUI1438476
CégjegyzékszámJ1991000231392
CímStr. BICAZ, 26, Municipiul Focşani, Vrancea
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma06/02/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
EPURE CRISTEAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

132 E RON

vs 126 E RON

≈ 26,2 E €

Profit net (2025)

95 E RON

vs 119 E RON

≈ 18,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

683 E RON

vs 648 E RON

≈ 136 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
132 082
≈ 26,2 E €
94 965
≈ 18,8 E €
1
2024
126 152
≈ 25,4 E €
118 918
≈ 23,9 E €
1
2023
117 157
≈ 23,7 E €
91 894
≈ 18,6 E €
—
2022
113 942
≈ 23,1 E €
73 206
≈ 14,8 E €
1
2021
109 492
≈ 22,3 E €
66 960
≈ 13,6 E €
1
2020
108 688
≈ 22,5 E €
82 969
≈ 17,2 E €
1
2019
120 252
≈ 25,3 E €
62 787
≈ 13,2 E €
3
2018
117 212
≈ 25,2 E €
56 215
≈ 12,1 E €
3
2017
92 010
≈ 20,1 E €
-11 868
≈ -2,6 E €
4
2016
85 785
≈ 19,1 E €
37 682
≈ 8,39 E €
2
2015
58 098
≈ 13,1 E €
25 145
≈ 5,66 E €
2
2014
53 761
≈ 12,1 E €
17 033
≈ 3,83 E €
2
2013
46 102
≈ 10,4 E €
14 189
≈ 3,21 E €
2
2012
44 403
≈ 9,96 E €
12 953
≈ 2,91 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

71,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

13,9%

Likviditási mutató

6,84

Eszközforgási sebesség

0,17

Árbevétel / alkalmazott

132 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ITA SA după CUI?

Cauți CUI 1438476. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ITA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ITA SA?

Datele de facturare sunt denumirea ITA SA, CUI 1438476, nr. Reg. Com. J1991000231392, sediu Municipiul Focşani, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ITA SA în 2025?

ITA SA (CUI 1438476) a avut o marjă de profit net de 71,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).