Vissza a kereséshez

MILK SRL

AktívÁFA-regisztrált

MILK SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Cătămărești-Deal, județul Botoșani. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.861.518 lei și un profit net de 900.492 lei cu 13 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14243875 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Botoșani #486CAEN 1051 #121

Általános információk

NévMILK SRL
CUI14243875
CégjegyzékszámJ2001000252073
CímMihai Eminescu, F.N., Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani
Fő CAEN-kód1051
Bejegyzés dátuma19/10/2001
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DUTCĂ VERONICAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,86 M RON

vs 3,3 M RON

≈ 766 E €

Profit net (2025)

900 E RON

vs 754 E RON

≈ 179 E €

Capitaluri proprii (2025)

7,36 M RON

vs 6,52 M RON

≈ 1,46 M €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 861 518
≈ 766 E €
900 492
≈ 179 E €
13
2024
3 301 830
≈ 664 E €
753 551
≈ 151 E €
12
2023
3 832 755
≈ 775 E €
909 233
≈ 184 E €
12
2022
3 203 661
≈ 650 E €
905 835
≈ 184 E €
12
2021
3 066 908
≈ 623 E €
1 133 406
≈ 230 E €
11
2020
2 210 096
≈ 457 E €
239 787
≈ 49,6 E €
12
2019
2 418 574
≈ 510 E €
642 726
≈ 135 E €
12
2018
1 905 519
≈ 409 E €
245 607
≈ 52,8 E €
14
2017
1 780 760
≈ 390 E €
222 898
≈ 48,8 E €
14
2016
1 779 067
≈ 396 E €
329 956
≈ 73,5 E €
14
2015
1 472 971
≈ 331 E €
276 099
≈ 62,1 E €
14
2014
1 398 083
≈ 315 E €
289 769
≈ 65,2 E €
14
2013
1 215 222
≈ 275 E €
76 388
≈ 17,3 E €
15
2012
1 273 177
≈ 286 E €
277 664
≈ 62,3 E €
14

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

23,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

12,2%

Likviditási mutató

13,38

Eszközforgási sebesség

0,48

Árbevétel / alkalmazott

297 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MILK SRL după CUI?

Cauți CUI 14243875. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MILK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MILK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MILK SRL, CUI 14243875, nr. Reg. Com. J2001000252073, sediu Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MILK SRL în 2025?

MILK SRL (CUI 14243875) a avut o marjă de profit net de 23,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).