Vissza a kereséshez

SANVA CONSTRUCT SRL

AktívÁFA-regisztrált

SANVA CONSTRUCT SRL este o firmă înființată în anul 1992 cu sediul în Alexandria, Teleorman. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 392.804 lei și un profit net de 236.705 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1408947 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Teleorman #2539CAEN 2223 #683

Általános információk

NévSANVA CONSTRUCT SRL
CUI1408947
CégjegyzékszámJ34/72/1992
CímStr. 1 MAI, 59, Municipiul Alexandria, Teleorman
Fő CAEN-kód2223
Bejegyzés dátuma22/01/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VĂTAFU MARIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

361 E RON

vs 393 E RON

≈ 71,7 E €

Profit net (2025)

138 E RON

vs 237 E RON

≈ 27,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,3 M RON

vs 1,16 M RON

≈ 258 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
361 261
≈ 71,7 E €
138 068
≈ 27,4 E €
1
2024
392 804
≈ 79 E €
236 705
≈ 47,6 E €
1
2023
367 468
≈ 74,3 E €
6356
≈ 1,28 E €
1
2022
321 225
≈ 65,1 E €
77 079
≈ 15,6 E €
1
2021
469 392
≈ 95,4 E €
170 316
≈ 34,6 E €
1
2020
415 170
≈ 85,8 E €
139 818
≈ 28,9 E €
1
2019
452 970
≈ 95,5 E €
237 506
≈ 50,1 E €
1
2018
581 442
≈ 125 E €
79 811
≈ 17,2 E €
1
2017
345 585
≈ 75,7 E €
65 604
≈ 14,4 E €
1
2016
279 863
≈ 62,3 E €
-10 162
≈ -2,26 E €
3
2015
300 759
≈ 67,7 E €
5991
≈ 1,35 E €
4
2014
183 422
≈ 41,3 E €
-1 203 974
≈ -271 E €
3
2013
186 121
≈ 42,1 E €
-214 918
≈ -48,6 E €
2
2012
140 556
≈ 31,5 E €
8340
≈ 1,87 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

38,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

10,6%

Likviditási mutató

0,76

Eszközforgási sebesség

0,08

Árbevétel / alkalmazott

361 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANVA CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 1408947. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANVA CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANVA CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANVA CONSTRUCT SRL, CUI 1408947, nr. Reg. Com. J34/72/1992, sediu Municipiul Alexandria, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANVA CONSTRUCT SRL în 2025?

SANVA CONSTRUCT SRL (CUI 1408947) a avut o marjă de profit net de 38,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).