Vissza a kereséshez

ABRACOM SRL

AktívÁFA-regisztrált

ABRACOM SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14063408 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2699CAEN 4618 #457

Általános információk

NévABRACOM SRL
CUI14063408
CégjegyzékszámJ20/516/2001
CímAleea PROGRESULUI, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4618
Bejegyzés dátuma09/07/2001
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
HEDESIU RADUadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

559 E RON

vs 644 E RON

≈ 111 E €

Profit net (2025)

113 E RON

vs 48,8 E RON

≈ 22,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

291 E RON

vs 178 E RON

≈ 57,8 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
558 531
≈ 111 E €
113 201
≈ 22,5 E €
1
2024
643 505
≈ 129 E €
48 789
≈ 9,81 E €
1
2023
557 565
≈ 113 E €
69 675
≈ 14,1 E €
1
2022
639 712
≈ 130 E €
47 198
≈ 9,57 E €
1
2021
689 363
≈ 140 E €
22 806
≈ 4,63 E €
1
2020
533 882
≈ 110 E €
16 053
≈ 3,32 E €
1
2019
545 877
≈ 115 E €
15 370
≈ 3,24 E €
1
2018
457 093
≈ 98,2 E €
6527
≈ 1,4 E €
1
2017
716 891
≈ 157 E €
66 495
≈ 14,6 E €
1
2016
701 828
≈ 156 E €
34 728
≈ 7,73 E €
1
2015
784 538
≈ 176 E €
75 364
≈ 17 E €
1
2014
573 857
≈ 129 E €
5064
≈ 1,14 E €
1
2013
620 034
≈ 140 E €
4885
≈ 1,11 E €
1
2012
688 227
≈ 154 E €
346
≈ 77,6 €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

20,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

38,9%

Likviditási mutató

1,81

Eszközforgási sebesség

0,95

Árbevétel / alkalmazott

559 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ABRACOM SRL după CUI?

Cauți CUI 14063408. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ABRACOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ABRACOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ABRACOM SRL, CUI 14063408, nr. Reg. Com. J20/516/2001, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ABRACOM SRL în 2025?

ABRACOM SRL (CUI 14063408) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).