Vissza a kereséshez

ASCENDENT SRL

AktívÁFA-regisztrált

ASCENDENT SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Stoenești, comuna Florești-Stoenești, județul Giurgiu. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.846.253 lei și un profit net de 352.038 lei cu 14 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 14043834 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Giurgiu #396CAEN 4100 #1351

Általános információk

NévASCENDENT SRL
CUI14043834
CégjegyzékszámJ2001000158528
CímSat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma29/06/2001
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,52 M RON

vs 5,85 M RON

≈ 897 E €

Profit net (2025)

592 E RON

vs 352 E RON

≈ 118 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,35 M RON

vs 952 E RON

≈ 268 E €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 520 450
≈ 897 E €
592 214
≈ 118 E €
8
2024
5 846 253
≈ 1,18 M €
352 038
≈ 70,8 E €
14
2023
9 897 990
≈ 2 M €
181 911
≈ 36,8 E €
17
2022
9 255 932
≈ 1,88 M €
829 455
≈ 168 E €
15
2021
9 538 907
≈ 1,94 M €
1 290 999
≈ 262 E €
16
2020
2 307 045
≈ 477 E €
571 463
≈ 118 E €
10
2019
2 538 724
≈ 535 E €
724 891
≈ 153 E €
9
2018
2 803 208
≈ 602 E €
233 976
≈ 50,3 E €
16
2017
1 913 524
≈ 419 E €
15 750
≈ 3,45 E €
17
2016
3 389 749
≈ 755 E €
601 122
≈ 134 E €
18
2015
2 955 349
≈ 665 E €
125 574
≈ 28,3 E €
20
2014
1 268 796
≈ 285 E €
3262
≈ 734 €
17
2013
3 884 718
≈ 879 E €
148 704
≈ 33,7 E €
18
2012
5 085 190
≈ 1,14 M €
27 391
≈ 6,15 E €
18

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

43,8%

Likviditási mutató

2,85

Eszközforgási sebesség

2,35

Árbevétel / alkalmazott

565 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASCENDENT SRL după CUI?

Cauți CUI 14043834. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASCENDENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASCENDENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASCENDENT SRL, CUI 14043834, nr. Reg. Com. J2001000158528, sediu Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASCENDENT SRL în 2025?

ASCENDENT SRL (CUI 14043834) a avut o marjă de profit net de 13,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).