Vissza a kereséshez

DATINAS SRL

Aktív

DATINAS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Sat Vulturu, Comuna Vulturu, județul Vrancea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.140.045 lei și un profit net de 1.730.564 lei cu 13 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13924143 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vrancea #874CAEN 6612 #66

Általános információk

NévDATINAS SRL
CUI13924143
CégjegyzékszámJ39/179/2001
CímSat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea
Fő CAEN-kód6612
Engedélyezett CAEN-kódok66126619
Bejegyzés dátuma23/05/2001
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DUMITRU FLORENTINAadministrator
DUMITRU DĂNUŢadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

5,45 M RON

vs 5,29 M RON

≈ 1,08 M €

Profit net (2025)

1,73 M RON

vs 432 E RON

≈ 343 E €

Capitaluri proprii (2025)

6,49 M RON

vs 4,77 M RON

≈ 1,29 M €

Angajați (2025)

13
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
5 450 976
≈ 1,08 M €
1 730 564
≈ 343 E €
13
2024
5 293 117
≈ 1,06 M €
431 753
≈ 86,8 E €
12
2023
5 491 139
≈ 1,11 M €
1 628 916
≈ 329 E €
11
2022
6 531 190
≈ 1,32 M €
2 747 984
≈ 557 E €
16
2021
3 469 325
≈ 705 E €
2 098 384
≈ 426 E €
18
2020
3 428 842
≈ 709 E €
286 096
≈ 59,1 E €
19
2019
2 777 538
≈ 585 E €
847 078
≈ 179 E €
18
2018
1 675 606
≈ 360 E €
559 309
≈ 120 E €
17
2017
1 487 237
≈ 326 E €
422 238
≈ 92,4 E €
16
2016
1 389 004
≈ 309 E €
566 538
≈ 126 E €
16
2015
1 389 626
≈ 313 E €
622 626
≈ 140 E €
16
2014
1 303 762
≈ 293 E €
590 807
≈ 133 E €
16
2013
1 431 051
≈ 324 E €
592 329
≈ 134 E €
18
2012
1 405 632
≈ 315 E €
616 628
≈ 138 E €
18

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

80,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

26,7%

Likviditási mutató

5,09

Eszközforgási sebesség

0,27

Árbevétel / alkalmazott

165 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DATINAS SRL după CUI?

Cauți CUI 13924143. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DATINAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DATINAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DATINAS SRL, CUI 13924143, nr. Reg. Com. J39/179/2001, sediu Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DATINAS SRL în 2025?

DATINAS SRL (CUI 13924143) a avut o marjă de profit net de 80,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).