Vissza a kereséshez

LIFE PLUS SRL

AktívÁFA-regisztrált

LIFE PLUS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Valea Lupului, județul Iași. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4100 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13879190 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Iași #4558CAEN 4100 #2920

Általános információk

NévLIFE PLUS SRL
CUI13879190
CégjegyzékszámJ2001000451221
CímI.P.CULIANU, 43, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma09/05/2001
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
APRODU GEANINAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

4,52 M RON

vs 5,39 M RON

≈ 897 E €

Profit net (2025)

696 E RON

vs 654 E RON

≈ 138 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,3 M RON

vs 3,41 M RON

≈ 456 E €

Angajați (2025)

5
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
4 520 492
≈ 897 E €
695 956
≈ 138 E €
5
2024
5 394 163
≈ 1,08 M €
653 637
≈ 131 E €
7
2023
6 884 256
≈ 1,39 M €
1 267 358
≈ 256 E €
7
2022
8 555 851
≈ 1,73 M €
606 823
≈ 123 E €
6
2021
3 689 065
≈ 750 E €
6298
≈ 1,28 E €
3
2020
2 826 447
≈ 584 E €
63 700
≈ 13,2 E €
1
2019
774 677
≈ 163 E €
117 060
≈ 24,7 E €
2
2018
1 787 452
≈ 384 E €
689 529
≈ 148 E €
2
2017
988 796
≈ 216 E €
15 233
≈ 3,33 E €
1
2016
180 993
≈ 40,3 E €
23 346
≈ 5,2 E €
1
2015
201 409
≈ 45,3 E €
64 519
≈ 14,5 E €
0
2014
201 975
≈ 45,4 E €
48 880
≈ 11 E €
—
2013
332 560
≈ 75,3 E €
109 009
≈ 24,7 E €
3
2012
127 351
≈ 28,6 E €
-44 496
≈ -9,99 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

55%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

30,3%

Likviditási mutató

0,94

Eszközforgási sebesség

0,09

Árbevétel / alkalmazott

253 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIFE PLUS SRL după CUI?

Cauți CUI 13879190. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIFE PLUS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIFE PLUS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LIFE PLUS SRL, CUI 13879190, nr. Reg. Com. J2001000451221, sediu Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIFE PLUS SRL în 2025?

LIFE PLUS SRL (CUI 13879190) a avut o marjă de profit net de 55% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).