Vissza a kereséshez

ROGAM-PLAST SRL

AktívÁFA-regisztrált

ROGAM-PLAST SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în comuna Salva, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 50.147.625 lei și un profit net de 7.645.648 lei cu 52 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13817724 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Bistrița-Năsăud #66CAEN 2221 #34

Általános információk

NévROGAM-PLAST SRL
CUI13817724
CégjegyzékszámJ2001000123069
CímMĂNĂSTIRII , 5, Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud
Fő CAEN-kód2221
Bejegyzés dátuma03/04/2001
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PMM MANAGE S.R.L.administrator
PASCU MIHAIadministrator
PAȘCU MIHAIreprezentant administrator persoana juridica

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

50,1 M RON

vs 45,3 M RON

≈ 9,95 M €

Profit net (2025)

7,65 M RON

vs 6,85 M RON

≈ 1,52 M €

Capitaluri proprii (2025)

25,3 M RON

vs 22,7 M RON

≈ 5,02 M €

Angajați (2025)

52
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
50 147 625
≈ 9,95 M €
7 645 648
≈ 1,52 M €
52
2024
45 346 936
≈ 9,12 M €
6 854 765
≈ 1,38 M €
52
2023
40 272 280
≈ 8,14 M €
7 686 613
≈ 1,55 M €
47
2022
38 964 185
≈ 7,9 M €
3 905 695
≈ 792 E €
51
2021
29 648 019
≈ 6,03 M €
4 034 517
≈ 820 E €
47
2020
20 179 838
≈ 4,17 M €
2 195 404
≈ 454 E €
47
2019
20 841 542
≈ 4,39 M €
2 038 720
≈ 430 E €
47
2018
24 280 163
≈ 5,22 M €
3 355 962
≈ 721 E €
46
2017
19 184 927
≈ 4,2 M €
2 599 593
≈ 569 E €
40
2016
19 269 747
≈ 4,29 M €
2 016 667
≈ 449 E €
39
2015
16 293 843
≈ 3,67 M €
1 448 520
≈ 326 E €
36
2014
13 850 557
≈ 3,12 M €
1 242 593
≈ 280 E €
29
2013
11 994 214
≈ 2,71 M €
717 104
≈ 162 E €
21
2012
10 485 054
≈ 2,35 M €
501 586
≈ 113 E €
21

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

15,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

30,2%

Likviditási mutató

1,48

Eszközforgási sebesség

0,92

Árbevétel / alkalmazott

964 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROGAM-PLAST SRL după CUI?

Cauți CUI 13817724. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROGAM-PLAST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROGAM-PLAST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROGAM-PLAST SRL, CUI 13817724, nr. Reg. Com. J2001000123069, sediu Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROGAM-PLAST SRL în 2025?

ROGAM-PLAST SRL (CUI 13817724) a avut o marjă de profit net de 15,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).