Vissza a kereséshez

BALINT TRANS SRL

AktívÁFA-regisztrált

BALINT TRANS SRL este o firmă înființată în anul 2001 cu sediul în satul Sâncraiu de Mureș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 12.086.055 lei și un număr de 67 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13805274 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mureș #475CAEN 4939 #45

Általános információk

NévBALINT TRANS SRL
CUI13805274
CégjegyzékszámJ2001000243264
CímStr. DIGULUI, 7, Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Fő CAEN-kód4939
Bejegyzés dátuma26/03/2001
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BÁLINT JOZSEFadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

12,1 M RON

vs 12,6 M RON

≈ 2,4 M €

Profit net (2025)

809 E RON

vs 825 E RON

≈ 161 E €

Capitaluri proprii (2025)

12,7 M RON

vs 12,1 M RON

≈ 2,51 M €

Angajați (2025)

67
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
12 086 055
≈ 2,4 M €
808 877
≈ 161 E €
67
2024
12 625 400
≈ 2,54 M €
825 402
≈ 166 E €
65
2023
13 032 793
≈ 2,63 M €
2 315 669
≈ 468 E €
71
2022
11 833 623
≈ 2,4 M €
574 521
≈ 117 E €
72
2021
9 827 937
≈ 2 M €
74 013
≈ 15 E €
78
2020
8 279 719
≈ 1,71 M €
-59 206
≈ -12,2 E €
82
2019
12 066 676
≈ 2,54 M €
22 250
≈ 4,69 E €
102
2018
11 393 996
≈ 2,45 M €
687 494
≈ 148 E €
102
2017
10 837 922
≈ 2,37 M €
490 406
≈ 107 E €
89
2016
12 970 828
≈ 2,89 M €
1 263 837
≈ 281 E €
102
2015
13 195 418
≈ 2,97 M €
1 908 905
≈ 429 E €
85
2014
9 721 407
≈ 2,19 M €
402 288
≈ 90,5 E €
84
2013
8 084 229
≈ 1,83 M €
-105 580
≈ -23,9 E €
70
2012
7 577 094
≈ 1,7 M €
254 420
≈ 57,1 E €
68

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

6,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

6,4%

Likviditási mutató

0,4

Eszközforgási sebesség

0,73

Árbevétel / alkalmazott

180 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2003-10-24—
2001-11-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BALINT TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 13805274. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BALINT TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BALINT TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BALINT TRANS SRL, CUI 13805274, nr. Reg. Com. J2001000243264, sediu Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BALINT TRANS SRL în 2025?

BALINT TRANS SRL (CUI 13805274) a avut o marjă de profit net de 6,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).