Vissza a kereséshez

ASR-CERT PERS SRL

AktívÁFA-regisztrált

ASR-CERT PERS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 344.703 lei și un profit net de 98.933 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13708557 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #13057CAEN 7499 #478

Általános információk

NévASR-CERT PERS SRL
CUI13708557
CégjegyzékszámJ2001000114351
CímCORIOLAN BREDICEANU, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód8559
Engedélyezett CAEN-kódok749082998559
Bejegyzés dátuma01/02/2001
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SAVU SORIN-VASILEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

345 E RON

vs 365 E RON

≈ 68,4 E €

Profit net (2025)

98,9 E RON

vs 149 E RON

≈ 19,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

131 E RON

vs 208 E RON

≈ 25,9 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
344 703
≈ 68,4 E €
98 933
≈ 19,6 E €
3
2024
365 000
≈ 73,4 E €
148 825
≈ 29,9 E €
—
2023
201 989
≈ 40,8 E €
27 935
≈ 5,65 E €
—
2022
225 135
≈ 45,7 E €
52 028
≈ 10,6 E €
—
2021
264 989
≈ 53,9 E €
83 323
≈ 16,9 E €
—
2020
237 350
≈ 49,1 E €
45 787
≈ 9,47 E €
—
2019
204 925
≈ 43,2 E €
48 192
≈ 10,2 E €
1
2018
228 560
≈ 49,1 E €
42 250
≈ 9,08 E €
1
2017
233 495
≈ 51,1 E €
68 042
≈ 14,9 E €
2
2016
196 074
≈ 43,7 E €
26 770
≈ 5,96 E €
1
2015
195 586
≈ 44 E €
27 581
≈ 6,2 E €
1
2014
207 353
≈ 46,7 E €
1294
≈ 291 €
2
2013
212 281
≈ 48 E €
71 230
≈ 16,1 E €
4
2012
212 938
≈ 47,8 E €
33 308
≈ 7,47 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

28,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

75,7%

Likviditási mutató

9,08

Eszközforgási sebesség

2,35

Árbevétel / alkalmazott

115 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2019-10-11—
2001-03-012019-07-26Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASR-CERT PERS SRL după CUI?

Cauți CUI 13708557. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASR-CERT PERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASR-CERT PERS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASR-CERT PERS SRL, CUI 13708557, nr. Reg. Com. J2001000114351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASR-CERT PERS SRL în 2025?

ASR-CERT PERS SRL (CUI 13708557) a avut o marjă de profit net de 28,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).