Vissza a kereséshez

ELPASO SRL

AktívÁFA-regisztrált

ELPASO SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Bascov, județul Argeș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 381.025 lei și profitul net a fost de 258.016 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 136828 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Argeș #7926CAEN 6820 #5126

Általános információk

NévELPASO SRL
CUI136828
CégjegyzékszámJ1992001182030
CímROTĂREŞTI DN, 59C, Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma01/04/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
HALIŢ ŞTEFANadministrator
HALIŢ MIOARAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

381 E RON

vs 370 E RON

≈ 75,6 E €

Profit net (2025)

258 E RON

vs 277 E RON

≈ 51,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

710 E RON

vs 728 E RON

≈ 141 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
381 025
≈ 75,6 E €
258 016
≈ 51,2 E €
1
2024
370 133
≈ 74,4 E €
276 509
≈ 55,6 E €
1
2023
363 042
≈ 73,4 E €
266 914
≈ 54 E €
1
2022
331 248
≈ 67,2 E €
239 303
≈ 48,5 E €
1
2021
324 655
≈ 66 E €
261 861
≈ 53,2 E €
0
2020
256 186
≈ 53 E €
106 765
≈ 22,1 E €
0
2019
312 723
≈ 65,9 E €
172 196
≈ 36,3 E €
0
2018
307 138
≈ 66 E €
174 460
≈ 37,5 E €
—
2017
295 558
≈ 64,7 E €
149 950
≈ 32,8 E €
—
2016
295 574
≈ 65,8 E €
216 653
≈ 48,2 E €
0
2015
291 017
≈ 65,5 E €
179 673
≈ 40,4 E €
0
2014
297 527
≈ 66,9 E €
193 771
≈ 43,6 E €
0
2013
316 050
≈ 71,5 E €
194 500
≈ 44 E €
—
2012
297 638
≈ 66,8 E €
167 399
≈ 37,6 E €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

67,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

36,4%

Likviditási mutató

6,63

Eszközforgási sebesség

0,48

Árbevétel / alkalmazott

381 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELPASO SRL după CUI?

Cauți CUI 136828. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELPASO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELPASO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELPASO SRL, CUI 136828, nr. Reg. Com. J1992001182030, sediu Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELPASO SRL în 2025?

ELPASO SRL (CUI 136828) a avut o marjă de profit net de 67,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).