Vissza a kereséshez

M & R CONT SRL

Aktív

M & R CONT SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Sânpetru, județul Brașov. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 296.820 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13652405 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #11302CAEN 6920 #4544

Általános információk

NévM & R CONT SRL
CUI13652405
CégjegyzékszámJ08/52/2001
CímARŢARULUI, 7, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov
Fő CAEN-kód6920
Engedélyezett CAEN-kódok631169208299
Bejegyzés dátuma18/01/2001
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GRECU RĂZVANadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

297 E RON

vs 290 E RON

≈ 58,9 E €

Profit net (2025)

179 E RON

vs 157 E RON

≈ 35,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

210 E RON

vs 326 E RON

≈ 41,6 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
296 820
≈ 58,9 E €
179 243
≈ 35,6 E €
1
2024
289 750
≈ 58,2 E €
156 668
≈ 31,5 E €
1
2023
298 620
≈ 60,4 E €
214 782
≈ 43,4 E €
1
2022
265 663
≈ 53,9 E €
188 038
≈ 38,1 E €
1
2021
261 305
≈ 53,1 E €
188 811
≈ 38,4 E €
1
2020
281 300
≈ 58,2 E €
196 527
≈ 40,6 E €
1
2019
235 881
≈ 49,7 E €
155 980
≈ 32,9 E €
1
2018
221 082
≈ 47,5 E €
148 241
≈ 31,9 E €
1
2017
198 759
≈ 43,5 E €
144 092
≈ 31,5 E €
1
2016
194 233
≈ 43,3 E €
121 663
≈ 27,1 E €
1
2015
119 675
≈ 26,9 E €
85 500
≈ 19,2 E €
—
2014
96 051
≈ 21,6 E €
53 134
≈ 12 E €
1
2013
71 360
≈ 16,1 E €
26 598
≈ 6,02 E €
1
2012
70 137
≈ 15,7 E €
32 515
≈ 7,3 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

60,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

85,4%

Likviditási mutató

21,85

Eszközforgási sebesség

1,35

Árbevétel / alkalmazott

297 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-02-012012-05-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma M & R CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 13652405. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M & R CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M & R CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M & R CONT SRL, CUI 13652405, nr. Reg. Com. J08/52/2001, sediu Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M & R CONT SRL în 2025?

M & R CONT SRL (CUI 13652405) a avut o marjă de profit net de 60,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).