Vissza a kereséshez

SANROC SRL

AktívÁFA-regisztrált

SANROC SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.614.505 lei și un profit net de 240.421 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13527747 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #754CAEN 4618 #162

Általános információk

NévSANROC SRL
CUI13527747
CégjegyzékszámJ2000000652201
CímStr. GEORGE ENESCU, 8, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4618
Bejegyzés dátuma10/11/2000
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VASIU SORIN-GEORGEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,2 M RON

vs 3,61 M RON

≈ 635 E €

Profit net (2025)

229 E RON

vs 240 E RON

≈ 45,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

237 E RON

vs 247 E RON

≈ 47,1 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 201 327
≈ 635 E €
229 212
≈ 45,5 E €
0
2024
3 614 505
≈ 727 E €
240 421
≈ 48,3 E €
2
2023
2 619 834
≈ 530 E €
51 692
≈ 10,5 E €
3
2022
2 220 945
≈ 450 E €
1114
≈ 226 €
3
2021
2 174 714
≈ 442 E €
48 035
≈ 9,76 E €
3
2020
2 674 607
≈ 553 E €
37 227
≈ 7,7 E €
3
2019
2 310 369
≈ 487 E €
165 058
≈ 34,8 E €
5
2018
1 878 595
≈ 404 E €
31 790
≈ 6,83 E €
6
2017
1 409 887
≈ 309 E €
17 571
≈ 3,85 E €
6
2016
1 746 985
≈ 389 E €
40 933
≈ 9,11 E €
6
2015
1 405 549
≈ 316 E €
15 342
≈ 3,45 E €
6
2014
1 404 474
≈ 316 E €
-19 651
≈ -4,42 E €
6
2013
1 391 844
≈ 315 E €
-183 714
≈ -41,6 E €
6
2012
2 772 682
≈ 622 E €
264 088
≈ 59,3 E €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

7,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

96,5%

Likviditási mutató

0,81

Eszközforgási sebesség

1,35

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2000-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANROC SRL după CUI?

Cauți CUI 13527747. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANROC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANROC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANROC SRL, CUI 13527747, nr. Reg. Com. J2000000652201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANROC SRL în 2025?

SANROC SRL (CUI 13527747) a avut o marjă de profit net de 7,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).