Vissza a kereséshez

CIOCIRLIA SA

AktívÁFA-regisztrált

CIOCIRLIA SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 9.930.148 lei și un profit net de 3.219.804 lei cu 14 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 1344444 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Prahova #783CAEN 6820 #381

Általános információk

NévCIOCIRLIA SA
CUI1344444
CégjegyzékszámJ1991000191296
CímROMANĂ, 65, Municipiul Ploieşti, Prahova
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok6811681268207734
Bejegyzés dátuma26/03/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CONŢ BOGDAN HORIAadministrator
CÎMPEAN GEORGETA CARMENreprezentant al persoanei juridice

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,93 M RON

vs 9,08 M RON

≈ 1,97 M €

Profit net (2025)

3,22 M RON

vs 2,98 M RON

≈ 639 E €

Capitaluri proprii (2025)

26,5 M RON

vs 27,3 M RON

≈ 5,26 M €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 930 148
≈ 1,97 M €
3 219 804
≈ 639 E €
14
2024
9 076 108
≈ 1,82 M €
2 981 473
≈ 599 E €
15
2023
8 380 730
≈ 1,69 M €
3 267 978
≈ 661 E €
14
2022
7 806 006
≈ 1,58 M €
3 323 527
≈ 674 E €
14
2021
7 236 959
≈ 1,47 M €
3 785 360
≈ 769 E €
16
2020
6 730 244
≈ 1,39 M €
2 946 975
≈ 609 E €
16
2019
6 603 630
≈ 1,39 M €
3 436 762
≈ 724 E €
13
2018
7 270 960
≈ 1,56 M €
1 883 707
≈ 405 E €
16
2017
7 023 572
≈ 1,54 M €
2 635 813
≈ 577 E €
14
2016
6 447 876
≈ 1,44 M €
2 495 510
≈ 556 E €
13
2015
7 240 483
≈ 1,63 M €
2 374 978
≈ 534 E €
17
2014
6 484 707
≈ 1,46 M €
2 137 141
≈ 481 E €
18
2013
6 172 809
≈ 1,4 M €
1 414 606
≈ 320 E €
18
2012
5 243 234
≈ 1,18 M €
1 577 412
≈ 354 E €
17

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

32,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

12,2%

Likviditási mutató

0,35

Eszközforgási sebesség

0,21

Árbevétel / alkalmazott

709 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CIOCIRLIA SA după CUI?

Cauți CUI 1344444. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CIOCIRLIA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CIOCIRLIA SA?

Datele de facturare sunt denumirea CIOCIRLIA SA, CUI 1344444, nr. Reg. Com. J1991000191296, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CIOCIRLIA SA în 2025?

CIOCIRLIA SA (CUI 1344444) a avut o marjă de profit net de 32,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).