Vissza a kereséshez

FLORIN IMPEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

FLORIN IMPEX SRL este o firmă înființată în anul 2000 cu sediul în satul Ciocănești, județul Călărași. Compania are ca activitate principală comerțul cu ridicata al combustibililor și produselor derivate.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13336674 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Călărași #338CAEN 4681 #161

Általános információk

NévFLORIN IMPEX SRL
CUI13336674
CégjegyzékszámJ2000000193515
CímCom. CIOCĂNEŞTI, Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi
Fő CAEN-kód4681
Engedélyezett CAEN-kódok3524468147124778494152105224
Bejegyzés dátuma04/09/2000
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DOBRE FLORINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,41 M RON

vs 5,57 M RON

≈ 1,07 M €

Profit net (2025)

90,4 E RON

vs 463 E RON

≈ 17,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,7 M RON

vs 1,61 M RON

≈ 337 E €

Angajați (2025)

19
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 414 313
≈ 1,07 M €
90 350
≈ 17,9 E €
19
2024
5 570 560
≈ 1,12 M €
463 230
≈ 93,1 E €
18
2023
6 420 177
≈ 1,3 M €
334 524
≈ 67,6 E €
20
2022
5 057 014
≈ 1,03 M €
166 928
≈ 33,8 E €
19
2021
4 969 588
≈ 1,01 M €
-90 936
≈ -18,5 E €
19
2020
4 400 945
≈ 910 E €
62 245
≈ 12,9 E €
22
2019
4 877 137
≈ 1,03 M €
64 705
≈ 13,6 E €
22
2018
4 989 168
≈ 1,07 M €
-259 667
≈ -55,8 E €
23
2017
5 008 107
≈ 1,1 M €
-144 218
≈ -31,6 E €
29
2016
5 201 341
≈ 1,16 M €
73 344
≈ 16,3 E €
31
2015
6 014 117
≈ 1,35 M €
201 122
≈ 45,2 E €
30
2014
7 158 006
≈ 1,61 M €
64 410
≈ 14,5 E €
28
2013
7 494 399
≈ 1,7 M €
64 665
≈ 14,6 E €
27
2012
8 547 551
≈ 1,92 M €
75 555
≈ 17 E €
26

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

5,3%

Likviditási mutató

2,2

Eszközforgási sebesség

1,81

Árbevétel / alkalmazott

285 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2000-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FLORIN IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 13336674. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FLORIN IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FLORIN IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FLORIN IMPEX SRL, CUI 13336674, nr. Reg. Com. J2000000193515, sediu Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FLORIN IMPEX SRL în 2025?

FLORIN IMPEX SRL (CUI 13336674) a avut o marjă de profit net de 1,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).