Vissza a kereséshez

SALGO-TOP SRL

AktívÁFA-regisztrált

SALGO-TOP SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 61.832 lei și un profit net de 4362 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13212560 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #24278CAEN 7112 #12580

Általános információk

NévSALGO-TOP SRL
CUI13212560
CégjegyzékszámJ2000000678355
CímG-RAL ION DRAGALINA, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7112
Bejegyzés dátuma06/07/2000
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

77,4 E RON

vs 61,8 E RON

≈ 15,4 E €

Profit net (2025)

12,7 E RON

vs 4,36 E RON

≈ 2,51 E €

Capitaluri proprii (2025)

28,3 E RON

vs 15,7 E RON

≈ 5,62 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
77 350
≈ 15,4 E €
12 655
≈ 2,51 E €
0
2024
61 832
≈ 12,4 E €
4362
≈ 877 €
1
2023
134 212
≈ 27,1 E €
-2108
≈ -426 €
2
2022
179 404
≈ 36,4 E €
11 248
≈ 2,28 E €
2
2021
179 088
≈ 36,4 E €
6689
≈ 1,36 E €
2
2020
155 897
≈ 32,2 E €
5493
≈ 1,14 E €
2
2019
156 304
≈ 32,9 E €
2850
≈ 601 €
2
2018
124 732
≈ 26,8 E €
3528
≈ 758 €
2
2017
129 259
≈ 28,3 E €
34 803
≈ 7,62 E €
3
2016
122 613
≈ 27,3 E €
17 561
≈ 3,91 E €
3
2015
61 766
≈ 13,9 E €
-22 645
≈ -5,09 E €
2
2014
148 950
≈ 33,5 E €
63 235
≈ 14,2 E €
2
2013
66 854
≈ 15,1 E €
-1767
≈ -400 €
2
2012
57 650
≈ 12,9 E €
-22 749
≈ -5,11 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

16,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

44,7%

Likviditási mutató

1,12

Eszközforgási sebesség

1,4

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2000-07-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALGO-TOP SRL după CUI?

Cauți CUI 13212560. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALGO-TOP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALGO-TOP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SALGO-TOP SRL, CUI 13212560, nr. Reg. Com. J2000000678355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALGO-TOP SRL în 2025?

SALGO-TOP SRL (CUI 13212560) a avut o marjă de profit net de 16,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).