Vissza a kereséshez

DIASFIN SA

AktívÁFA-regisztrált

DIASFIN SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 775.296 lei și profitul net de 94.631 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 132 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #36108CAEN 6820 #3234

Általános információk

NévDIASFIN SA
CUI132
CégjegyzékszámJ1991002352400
CímSos. PANTELIMON, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma02/05/1991
AdóhatóságAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

775 E RON

vs 769 E RON

≈ 154 E €

Profit net (2025)

94,6 E RON

vs 71,4 E RON

≈ 18,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

12,3 M RON

vs 12,2 M RON

≈ 2,44 M €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
775 296
≈ 154 E €
94 631
≈ 18,8 E €
4
2024
769 394
≈ 155 E €
71 388
≈ 14,4 E €
5
2023
682 058
≈ 138 E €
41 648
≈ 8,42 E €
5
2022
632 912
≈ 128 E €
29 494
≈ 5,98 E €
4
2021
625 765
≈ 127 E €
28 876
≈ 5,87 E €
4
2020
752 703
≈ 156 E €
14 459
≈ 2,99 E €
4
2019
764 459
≈ 161 E €
6848
≈ 1,44 E €
6
2018
873 908
≈ 188 E €
9619
≈ 2,07 E €
11
2017
873 913
≈ 191 E €
11 772
≈ 2,58 E €
14
2016
825 610
≈ 184 E €
2178
≈ 485 €
17
2015
1 120 940
≈ 252 E €
7542
≈ 1,7 E €
19
2014
865 077
≈ 195 E €
22 024
≈ 4,96 E €
19
2013
787 869
≈ 178 E €
23 245
≈ 5,26 E €
20
2012
779 929
≈ 175 E €
16 768
≈ 3,76 E €
21

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

12,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

0,8%

Likviditási mutató

7,77

Eszközforgási sebesség

0,06

Árbevétel / alkalmazott

194 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIASFIN SA după CUI?

Cauți CUI 132. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIASFIN SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIASFIN SA?

Datele de facturare sunt denumirea DIASFIN SA, CUI 132, nr. Reg. Com. J1991002352400, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIASFIN SA în 2025?

DIASFIN SA (CUI 132) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).