Vissza a kereséshez

CESIMEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

CESIMEX SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în Oraș Cehu Silvaniei, județul Sălaj. Activitatea principală este fabricarea de mobila n.c.a. conform codului CAEN 3109.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 13182001 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #5705CAEN 3109 #2329

Általános információk

NévCESIMEX SRL
CUI13182001
CégjegyzékszámJ2000000109310
Cím PLOPILOR, 1, Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj
Fő CAEN-kód3100
Bejegyzés dátuma03/07/2000
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sălaj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

28,8 E RON

vs 0 RON

≈ 5,71 E €

Profit net (2025)

-306 E RON

vs -93,6 E RON

≈ -60,7 E €

Capitaluri proprii (2025)

4,13 M RON

vs 4,43 M RON

≈ 819 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
28 760
≈ 5,71 E €
-305 622
≈ -60,7 E €
1
2024
0
≈ 0 €
-93 560
≈ -18,8 E €
1
2023
6 239 310
≈ 1,26 M €
841 236
≈ 170 E €
58
2022
10 975 099
≈ 2,23 M €
87 803
≈ 17,8 E €
113
2021
13 277 928
≈ 2,7 M €
82 018
≈ 16,7 E €
128
2020
9 651 123
≈ 2 M €
118 244
≈ 24,4 E €
112
2019
9 592 389
≈ 2,02 M €
-768 579
≈ -162 E €
112
2018
7 926 504
≈ 1,7 M €
-623 855
≈ -134 E €
118
2017
10 613 268
≈ 2,32 M €
48 304
≈ 10,6 E €
136
2016
10 429 008
≈ 2,32 M €
468 004
≈ 104 E €
124
2015
7 745 749
≈ 1,74 M €
239 138
≈ 53,8 E €
123
2014
8 506 563
≈ 1,91 M €
249 220
≈ 56,1 E €
134
2013
7 498 517
≈ 1,7 M €
620 566
≈ 140 E €
127
2012
8 723 663
≈ 1,96 M €
709 075
≈ 159 E €
136

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-1.062,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-7,4%

Likviditási mutató

1,19

Eszközforgási sebesség

0

Árbevétel / alkalmazott

28,8 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2000-07-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CESIMEX SRL după CUI?

Cauți CUI 13182001. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CESIMEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CESIMEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CESIMEX SRL, CUI 13182001, nr. Reg. Com. J2000000109310, sediu Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CESIMEX SRL în 2025?

CESIMEX SRL (CUI 13182001) a avut o marjă de profit net de -1.062,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).