Vissza a kereséshez

TEHNOCAD SRL

AktívÁFA-regisztrált

TEHNOCAD SRL este o firmă înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Compania are activitatea principală în cod CAEN 2562 și a înregistrat o cifră de afaceri de 2.548.864 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 12994922 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #938CAEN 2562 #167

Általános információk

NévTEHNOCAD SRL
CUI12994922
CégjegyzékszámJ2000000244208
CímZAMBILEI, 2A, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód2553
Engedélyezett CAEN-kódok25627112
Bejegyzés dátuma26/04/2000
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,55 M RON

vs 1,92 M RON

≈ 506 E €

Profit net (2025)

1,47 M RON

vs 968 E RON

≈ 292 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,47 M RON

vs 968 E RON

≈ 292 E €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 548 864
≈ 506 E €
1 468 955
≈ 292 E €
5
2024
1 919 846
≈ 386 E €
967 901
≈ 195 E €
6
2023
1 489 375
≈ 301 E €
572 409
≈ 116 E €
6
2022
1 397 195
≈ 283 E €
617 919
≈ 125 E €
6
2021
1 405 063
≈ 286 E €
668 727
≈ 136 E €
6
2020
1 480 060
≈ 306 E €
593 778
≈ 123 E €
6
2019
2 104 653
≈ 444 E €
1 446 615
≈ 305 E €
6
2018
3 099 762
≈ 666 E €
2 422 149
≈ 521 E €
6
2017
3 232 593
≈ 708 E €
2 357 412
≈ 516 E €
6
2016
2 234 372
≈ 498 E €
1 368 325
≈ 305 E €
5
2015
2 305 650
≈ 519 E €
1 499 839
≈ 337 E €
5
2014
1 258 170
≈ 283 E €
688 113
≈ 155 E €
4
2013
905 502
≈ 205 E €
526 966
≈ 119 E €
4
2012
1 048 651
≈ 235 E €
624 370
≈ 140 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

57,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

100%

Likviditási mutató

2,03

Eszközforgási sebesség

0,98

Árbevétel / alkalmazott

510 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2000-05-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNOCAD SRL după CUI?

Cauți CUI 12994922. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNOCAD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNOCAD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNOCAD SRL, CUI 12994922, nr. Reg. Com. J2000000244208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNOCAD SRL în 2025?

TEHNOCAD SRL (CUI 12994922) a avut o marjă de profit net de 57,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).